آموزش مقاله نویسی آزمون PTE آکادمیک

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به آموزش مقاله نویسی آزمون PTE آکادمیک می پردازیم و به شما راه هایی را نشان می دهیم که نمره بهتری در آزمون PTE بدست آورید.

آموزش مقاله نویسی آزمون PTE آکادمیک
آموزش مقاله نویسی آزمون PTE آکادمیک

اما به آموزش مقاله نویسی آزمون PTE آکادمیک توجه کنید

قانون عمومی شماره ۱

مطمئن شوید که محدودیت تعداد لغت برای مقاله‌ی‌تان باید حتماً بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ کلمه باشد.

با گفتن این بیایید به سراغ نکات مهمتری برویم که داوطلبین در حین تلاش برای آزمون آزمایشی PTE ما از آن‌ها غافل مانده‌اند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که شدیداً این نکات را دنبال می‌کنید برای اینکه در آزمون مقاله‌نویسی PTE امتیاز بهتری کسب کنید.

آن را ساده نگاه دارید!

ما متوجه هستیم که به قدر کافی یادگرفته‌اید همانطور که بر دایره واژگان خود مسلط شده‌اید. با اینحال خیلی لازم است که متوجه باشید که هرچقدر جملات پیچیده‌تر باشند، احتمال خطا کردن بیشتر می‌شود. همیشه نصیحت می‌شود که برای جلوگیری از هرگونه پیچیدگی، شخص باید بر حفظ روند منطقی و آسان تمرکز کند.

معرفی را کامل حفظ کنید

ما در حین تلاش برای آزمون‌های آزمایشی pte اغلب می‌بینیم که داوطلبین قادر به واضح کردن جنبه‌های خود در آغاز مقاله نیستند. خیلی مهم است که در همان آغاز یک جمله‌ی سالم و بی‌عیب قرار دهید تا مطمئن شوید موضوع برایتان واضح است. وقتی یک معرفی بی‌عیب را حفظ کنید، احتمال امتیازگیری‌‌تان به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

محتوای بی‌ربط ننویسد

برای یک داوطلب خیلی مهم است که موضوع را درک کند. چه سؤالی را بپرسد یا از شما بخواهد که نظراتتان را در قسمت موافق یا مخالف بنویسید. باید مقصود موضوع را برای خود روشن کنید. وقتی تصمیم گرفتید که مطمئن شوید محتوایی که اضافه می‌کنید در راستای موضوع است و آن‌چه را که «خارج از موضوع» نامیده می‌شود نمی نویسید. بخش مقاله‌نویسی در آزمون آکادمیک pte درباره‌ی نوشتن نیست بلکه درباره‌ی نوشتن محتوای مرتبط است که بی‌عیب بوده و کاملاً بر اساس موضوع است.

پس مطمئن شوید که به اندازه‌ی کافی تمرین می‌کنید و اشتباهات خود را در حین یادگیری هر بار که مشغول کمی تمرین می‌شوید از بین می‌برید.