آزمون زبان PTE لانگمن

آزمون زبان PTE لانگمن

شاید آزمون زبان PTE لانگمن جدیدترین آزمون زبان انگلیسی باشد که قصد دارد در آینده به سطح محبوبیتی همچون تافل و یا آیلتس برسد.آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای شما این مطلب را ارائه می دهد. آزمون زبان PTE لانگمن در سه نوع وجود دارد:

  •  PTE General
  • PTE Academic
  • PTE young Learners

آزمون زبان PTE General شامل دو قسمت می شود : کتبی و شفاهی. در قسمت کتبی آزمون که شامل مهارت های listening, reading, writing می باشد توسط یک ممتحن در انگلیس تصحیح می شود. اما قسمت شفاهی آزمون Speaking توسط یک ممتحن در کشوری که شخص امتحان داده مورد ارزیابی قرار می گیرد. سطح بندی این آزمون بر اساس سطوح CEFR اروپا می باشدو در شش سطح می باشند.

مدرک زبان PTE General بر خلاف مدارک آیلتس و یا تافل منقضی نمی شوند و اعتباری همیشگی دارند.

آزمون زبان PTE لانگمن آکادمیک نیز برای اهداف آکادمیک طراحی شده است و در حال حاضر در بسیاری از دانشگاه های دنیا مورد قبول است. محبوبیت آزمون زبان PTE لانگمن در دانشگاه های کشور آمریکا ، استرالیا و انگلیس به طور چشمگیری در حال افزایش است.

این آزمون بر خلاف آزمون های دیگر برای افراد نوجوان هم طراحی شده است و در قسمت Young Learners خود برای این افراد نیز برنامه ریزی شده است.

در آزمون زبان PTE هر دو لهجه آمریکایی و انگلیسی مورد سنجش قرار می گیرند. از آنجا که این آزمون دیدی بین المللی دارد همانند آزمون آیلتس و یا تافل سعی کرده از تمامی لهجه های متفاوت زبان انگلیسی بهره ببرد.

در حال حاضر این آزمون دو تا چهار بار در سال گرفته می شوند.

این آزمون تا به محبوبیتی همچون آیلتس و یا تافل دست پیدا کند راه بسیار زیادی دارد اما می توان از هم اکنون آن را رقیبی بزرگ برای غول های آموزش زبان در دنیا دانست.

برای شرکت در دوره های آزمون زبان PTE لانگمن آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.