آموزش PTE آنلاین

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد پیشرو در کلاس های آنلاین زبان در ایران می باشد. این مرکز تنها برگزار کننده دوره های آموزش PTE آنلاین می باشد.

آموزش PTE آنلاین
آموزش PTE آنلاین

نمره ۵۰ تا ۷۵ در دو دوره آنلاین

خبر خوب این است که اگر سطحتان حدود متوسط باشد می توانید با دو دوره آنلاین ۱۵ ساعته نمره خود را تا ۲۰ نمره افزیش دهید. البته باید توجه داشته باشید که این دوره ها نتیجه محور هستند و برای کسب نمره اجرا می شوند و شاید زبان انگلیسی شما الزاما تا آن سطح پیشرفت نکند.

مزایای دوره

اگر با قیمت های وب سایت PTE مقایسه کنید متوجه خواهید شد که دوره های آنلاین PTE بسیار هزینه بر خواهد بود. البته سیستم آموزش در کشور های دیگر هزینه بر خواهد و و این صرفا مختص به آزمون PTE نمی باشد.

اما دوره های آنلاین ما می توانند این مزیت را داشته باشند که علاوه بر هزینه بسیار کمتر ، کیفیت را حفظ می کنند.

دوره می تواند در یک بازه زمانی یک ماهه انجام شود. ( البته اگر زبان آموزان عجله نداشته باشند می توانند دوره را طولانی تر کنند)

هم اکنون از کشور های زیادی در دنیا همانند استرالیا ، انگلیس ، مالزی ، امریکا ، کانادا ، نیجریه و شهر های مختلف ایران در حال برگزاری آموزش PTE آنلاین می باشیم.

تکنیک های موثر در این دوره

باید بتوانید سریع ایده های خود را جمع کنید و Essay  بنویسید.

زمانبندی نیز مهم است. باید بتوانید در تایمی حدود ۲۰ دقیقه ۲۰۰ تا ۳۰۰ کلمه را تایپ کنید و در قالب یک Essay خوب ارائه دهید. این کار نیاز به تمرین دارد.

هم چنین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در ثبت نام آزمون شما در مرکز Oxbridge به شما کمک می کند و می توانید از این نظر نیز با خیال راحت در آزمون شرکت کنید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.