تحلیل امتحان های ماک PTE

امتحان Mock Pearson

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به آزمون آزمایشی PTE سایت Pearson و تحلیل آنها می پردازد. تحلیل امتحان های ماک PTE بسیار مهم هستند و بهترین آزمون های برای آمادگی و مطمئن شدن از بدست آوردن نمره مورد نظر خود در آزمون PTE هستند.

برای شروع آزمون آزمایشی PTE کلیک کنید

PTE mock Exam
PTE mock Exam

برای تحلیل امتحان های ماک PTE چه چیزهایی را باید بدانیم؟

•          آیا یافتن زمان کافی برای تمرین امتحان آکادمیک PTE یک چالش است؟

•          آیا یافتن منابعِ تمرینیِ خوب یک چالش است؟

•          آیا پیدا کردن منابع خوب که در کسب نمره ی بالا درسوالات به شما کمک کند یک چالش است؟

خب، هیچ کدام از اینها چالش نیستند. مانع واقعی فهمیدن این مساله است که آیا شما در مسیر درستی تمرین می کنید یا نه؟

صادقانه بگوییم که اگر شما برنامه ریزی کردید تا در کشوری انگلیسی زبان تحصیل کرده یا اقامت کنید یا کار کنید، در آن صورت می دانید که کسب نمره ی مناسب در امتحان مهارت انگلیسی چه قدر مهم است. PTE به عنوان یک مدرک توانش در زبان مورد قبول واقع شده است، امروزه داوطلبان بیشتری ترجیح می دهند تا در این امتحان شرکت کنند. از زمان معرفی اش، منابع تمرینی زیادی برای آماده سازی شرکت کنندگان طرح ریزی شد. پس اگر شما در اینترنت چرخی بزنید، می توانید منابع زیادی به دست آورید که شامل نکات و تکنیک ها برای هر مدول شخصی است. اما، برای دانستن مقدار اثرِ قابل توجه و مثبتی که تمرین شما روی نمراتتان خواهد داشت باید چه کار کنید!

تحلیل امتحان های ماک PTE آیا لازم است؟

مسلماً، اگر شانس داشته باشید دوست دارید تا قبل از شرکت در PTE واقعی، تحلیلی SWOT از عملکرد خود داشته باشید. این درست مانند تمرین برای حضور در مراسم گالا است یا تمرین پرتاب برای بازی کریکت یا امتحانات متعددی که قبل از امتحان نهایی خود در مدرسه در آن ها شرکت کردید یا ایستادن پشت میکروفون در یک تالار کنفرانس خالی قبل از انتقال سخنرانی واقعی خود، و بودن دوستانتان، معلمانی که در فهم این مساله که تمرینتان در “مسیر درست خود” است یا نه کمکتان می کنند!

بنابراین، با صحبت درباره ی PTE، آن چه که واقعاً وضوح بیشتری را به عملکردتان می افزاید امتحانات آزمایشی نمره دهی شده است. در فکرید که این دقیقاً چه طور است؟ شما روز و شب تا یک روز قبل از تاریخ امتحان واقعی خود تمرین می کنید. اما، شما همچنان در مخمصه گیر کردید و احتمالاً درست قبل از چند ساعت امتحان، اضطراب می گیرید. شما می توانید از همه ی این ها اجتناب کنید!

آیا می دانید آن “چیز جادویی” قبل از حضور در هر نوع امتحان یا اجرا که باعث تجربه ای خوشایند می شود چیست؟ “آرامش” است! وقتی شما آرام باشید متمرکزتر و بنابراین، با اعتماد به نفس هستید. وقتی شما آن خونسردی را داشته باشید همه ی تمرین هایتان منطقی هستند. امتحانات نمره دهی شده یکی از روش هایی هستند که شما می توانید اعتماد به نفس خود را بنا کنید. آن ها ایده ای جامع درباره ی میزان توانایی تان در مهارت های مهم و متفاوت زبانی را در اختیارتان قرار می دهند. و وقتی شما نقاط قوت و نقاط ضعف خود را می دانید بلد هستید تا به خوبی از عهده ی همه ی سوالات برآیید.

امتحانات نمره دهی شده ی PTE توسط PTE Pearson

امتحان PTE محدودیت زمانی دارد و انواع مختلفی سوال در چهار مدولِ اسپیکینک، لیسنینگ، ریدینگ، و رایتینگ پرسیده می شود. مهارت های ارتباطی و توانمندسازی مختلفی وجود دارد که بر مبنای آن ها به شما نمره داده می شود. PTE Pearsonگزینه ای را برای شما فراهم می کند تا امتحانات آزمایشی تکمیل شده تان توسط معلمان PTE متخصص و با تجربه ارزیابی شود.

مزایای مختلف امتحانات نمره دهی شده توسط PTE Pearson شامل این ها می شوند:

•          ارزیابی توسط معلمان متخصص: ارزیابی امتحان توسط معلمان با تجربه ای انجام می شود که درباره ی امتحان PTE اطلاعات دارند و از الگوی نمره دهی به خوبی آگاه هستند.

•          ارزیابی بر مبنای راهنمای نمره دهی PTE: امتحانات PTE با اصول راهنمای ارائه شده توسط Pearson به طور سخت گیرانه ای چک می شوند.

•          کارت نمره دهی: نتایج در حالت تقریباً مشابهی با کارت نمره دهی امتحان واقعیِ PTE ارائه می شوند.

•          تجزیه و تحلیل امتحان: PTE Pearsonطراحی شد تا برای تمرین PTE یک درگاه فراگیر باشد. بنابراین، شما بعد از ارزیابیِ کامل یک کارت نمره دهی دریافت می کنید و همراه با آن قادر هستید تا از طریق حساب PTE Pearsonخود، به تجزیه و تحلیل آزمون دسترسی داشته باشید. تجزیه و تحلیل آزمون روی نقاط قوت و ضعف شما تاکید می کند. همچنین درباره ی عملکردتان در سوالات به شما ایده می دهد.