بهترین روش آمادگی PTE 2020

چه روشی برای آمادگی PTE بهتر است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین روش آمادگی PTE که یک رویکرد ترکیبی است اشاره می کند. شاید بپرسید منظور از ترکیبی چیست . در این مطلب می توانید با این روش آشنا شوید و نمره خود را در آزمون PTE بالا ببرید. پس با ما همراه باشید.

pte preparation method
pte preparation method

بهترین روش آمادگی PTE را ببینیم:

ما از بچگی با یادگیری در محیط کلاس آشنا شده ایم. این مهم و سودمند است چون به ساختن مهارت های شناختی دیگر کمک می کند. با عوض شدن زمانه و تکامل تکنولوژی، یادگیری انعطاف پذیر و خلاقانه شد. انتقال آموزشِ تعاملی راحت تر شده است. و ترکیب دیجیتالِ صوتی تصویری هم امروزه موثر است. حداکثر استفاده هم از یادگیریِ آنلاین و هم از آموزشِ کلاسی بهترین نتایج را به نمایش می گذارد.

شما همچنین موقع آماده شدن برای PTE مراکز آموزشی خوبی را به همراه منابع آنلاین کمک کننده خواهید یافت. هر دوی این موارد مزایای خود را دارند. پس، آن ها با هم روشی عالی برای کسب نمره ای بالا در امتحان PTE هستند.

اجازه دهید تا به تعدادی از بهترین های این دو بپردازیم.

شرکت در کلاس PTE

•          در این حالت یادگیری، شما تنها شخص یادگیرنده نیستید. یادگیرنده های متعددی همراه با شما هستند. هر شخص ظرفیت فراگیری و فرایند فکری مخصوص به خود را دارد. بنابراین در کلاس ها، تبادل ایده ها و دانش در عالی ترین وجه خود روی می دهد.

•          امروزه کلاس ها از پروژکتور، کامپیوتر، و اسپیکر استفاده می کنند که باز هم برای تمرین PTE خوب است. برای یادگیری مفهوم با شرکت کنندگان دیگر، شروع کنید به گفتگو درباره ی شک ها و دغدغه ها. بنابراین، شک های متعدد این چنینی که شما احتمالاً حتی نمی دانستید که برایتان وجود دارند حل می شوند.

•          به علاوه، معلم می تواند به شما کمک کند تا یکی یکی از عهده ی هر مدول و سوال های مربوط به آن برآیید. ما باید قبول کنیم که موقع تمرین برای هر نوع امتحانی بیشتر با نظم درگیر هستیم. این حالت در مورد امتحان PTE هم صدق می کند. معلم می تواند به ما کمک کند تا تمرین روزانه ی خود را چک کنیم و همچنین یک راهنمای دوره ای برایتان فراهم می کند.

•          از همه مهم تر، معلم به شما انگیزه می دهد. صحبت با یک متخصص که درباره ی امتحان تجربه ی زیادی دارد به تثبیت باور در شما کمک می کند.

•          جنبه ی بسیار مهم دیگرِ کلاس ها این است که شما احتمالاً با داوطلبانی روبه رو می شوید که قبلاً یک دفعه در امتحان شرکت کرده اند و با تجربه هستند یا تا حدی شک دارند و همان مساله ی مشابه برایشان چالش برانگیز است.

وقتی بعضی از شرکت کنندگان با به کارگیریِ استراتژی هایی که با هم یاد گرفتید در واقع نمره ی مورد نظر خود را کسب می کنند شما انگیزه و اعتماد به نفس می گیرید.

برای دیدن شرایط کلاس PTE کلیک کنید

یادگیری آنلاین pte

•          اینترنت تعداد بی پایانی منبع دارد. بنابراین، شما منابعِ تمرینیِ زیادی خواهید داشت. شما برای سطوح مختلف می توانید منابع متفاوتی دریافت کنید. اگر شما بیشتر به دنبال تمرین مدول ها یا سوال های مخصوصی هستید در آن صورت انجام این کار از طریق یادگیری آنلاین امکان پذیر است.

•          خیلی از متخصصان و معلمان خصوصیِ PTE نکات و استراتژی های خود را برای امتحان PTE به شکل آنلاین گذاشته اند. آموزش های ویدئویی آنلاین وجود دارد که شما می توانید توضیحات خیلی از سوالات و جواب هایشان را در آن جا پیدا کنید. بنابراین، شما به بهترین نکات ارائه شده از متخصصان متعدد و معلم های با تجره دسترسی پیدا می کنید.

•          یک مزیت فوق العاده درباره ی یادگیری آنلاین، آزادی تمرین در هر جایی است. خواه یک کافه ی شلوغ باشد، یا اتاق خود یا پشت بام یک برج ساعتی. همیشه لازم نیست که شما به اینترنت وصل باشید تا برای انواع مخصوصی از سوالات آماده شوید. پس این یک آزادی خوب است.

•          مکملِ آزادیِ محل، آزادیِ تمرین در هر زمانی است که برای شما مناسب باشد. احتمال دارد که شما متخصصی شاغل یا دانشجوی خیلی پرمشغله ای باشید که به ندرت می تواند یک یا دو روز را برای حضور در کلاس پیدا کند. در دسترس بودنِ منابع آنلاینِ مفید برای شما مهم است.

•          اگر شما به دنبال به اشتراک گذاشتن پیشنهادات یا پرسیدن شک های مرتبطِ خود با تمرین ها هستید و در جستجوی توصیه هایی از طرف متخصصان هستید، در آن صورت کاملاً می توانید این کار را در گروه های اینترنتی متخصصان یا اتاق های گفتگویی انجام دهید که به طور مخصوصی برای PTE و شرکت کنندگانش طراحی شده اند.

برای دیدن شرایط کلاس آنلاین PTE کلیک کنید