آموزش PTE در ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اولین مرکز برگزاری دوره های آمادگی PTE در ایران می باشد. می خواهیم به این مسئله بپردازیم که یک مرکز خوب باید چه نکاتی را داشته باشد . چرا ما می توانیم به بهترین شکل شما را برای آزمون PTE آماده کنیم.

آموزش PTE در ایران آکسفورد
آموزش PTE در ایران آکسفورد

اما آموزش PTE در ایران آکسفورد چه مزیت هایی دارد:

چقدر دوست دارید در کشوری درس بخوانید که برای تبدیل شدن به ۱۰ مقصد برتر جهان در تحصیل هرگز فرصتی را از دست نمی دهد؟

بنابراین البته که تحصیل در استرالیا یک ماجراجویی است که فقط یک دفعه در زندگی رخ می دهد!

اما برای آن ماجراجویی، شما باید مراحل مخصوصی را طی کنید – یکی از آنها قبول شدن در امتحان PTE Academic است. اما به دلیل وجود کلاس های آنلاین و آفلاین که از همه جا سر درآوردند، شما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید؛ اما اطلاعات کافی ندارید که یک تصمیم آگاهانه بگیرید.

پس، شما چه طور می دانید که یک دوره ی آماده سازی برایتان مناسب است یا نه؟ ویژگی های یک مرکز آموزشی مناسبِ PTE چیست؟

اجازه دهید تا به جواب این سوالات نگاهی بیندازیم:

منابع معتبر برای مطالعه

منابعِ در دسترس زیادی وجود دارد! اما، چه قدر از آنها خیلی منطقی هستند؟

وبلاگی در اینجا درباره ی نکات PTE، یا وبلاگی در آنجا که درباره ی همه ی حقه ها صحبت می کند؛ ویدئویی از یوتیوب که ادعا می کند بهترین روش پرداختن به یک مشکل را نشان می دهد، یا لیستی از نمونه سوالاتی که روی معتبر بودنشان قسم می خورند!

به دنبال یک منبع مطالعه ی نسبتاً خوب در PTE در بهترین حالت نگاه کردن به ردیف بی نظمی از اطلاعات است! چه طور یک شخص بدون اینکه حواسش پرت شود همه ی آن دانش را فرامی گیرد؟

همچنین، خیلی از وبلاگ ها و وبسایت ها منابع مشابهی دارند – حتی دوباره نوشته نشده اند، بلکه دقیقاً از سایت های دیگر کپی شده و گذاشته شده اند. و این چنان پدیده ی رایجی است که دیگر ما را شگفت زده نمی کند. ما خود را با سیستمی سازگار کرده ایم، که در هر جستجوی گوگل که بعداً نتایجش می آید، همان محتوا یا مشابهش را پیدا می کنیم.

در حالیکه هر مقوله ی دیگری احتمالاً آن نوع تکرار را خواهد داشت – آمادگی در امتحان PTE نمی تواند این طور باشد. اگر شما شاگردی هستید که روی آماده سازی خود برای امتحان PTE کار می کنید، واقعاً ارزش ندارد که وقت و انرژی خود را برای مقادیر زیادی منبع مشابه بگذارید.

یک دوره ی خوبِ آمادگی در PTE با بقیه متفاوت است، چون اهمیت منابع خلاقانه و تک را می داند. ادبیات مرتبطی که شما در مرکز آماده سازیِ مناسبی پیدا می کنید، مانندآموزشگاه زبان ایران آکسفورد ، بر مبنای الگوی مشابهِ امتحانِ واقعی ایجاد شده است، اما با منحصر به فردیِ خودش. گروه با اعتماد به نفسِ اعضای هیئت علمی ما بودند که بعد از تحقیق فراوان به مجموعه ی خودشان متشکل از منابع ریدینگ دست یافتند که مناسب نیازهای شاگردانشان است، و این بهترین است!

امتحانات آزمایشی قابل اعتماد

حالا نه اینکه متریال تکراری برای مطالعه زیاد نیست – شما امتحانات آزمایشی مشابهِ PTE را هم در اینترنت پیدا می کنید. شما فکر می کنید چند دفعه می توانید به سوالات مشابه جواب دهید؟ و حل کردن چند باره ی یک سوالِ مشابه چه طور روی توانایی شما برای ماهر شدن در آزمون واقعیِ PTE اثر می گذارد؟

حتی اگر شما تصمیم بگیرید که به همه ی آن محتواهای کپی شده توجه کنید، این واقعیت که بیشتر این سوالات حتی بر مبنای سبکِ امتحان واقعیِ PTE نیستند چه می شود؟ هدر دادن خالصِ زمان و انرژی که همه ی این به دنبال دارد فرای درک است!

جلسات تمرینیِ امتحان آکادمیکِ PTE مهمترین قسمت هر دوره ی آمادگیِ PTE هستند. بنابراین، خود را از این توهم نجات دهید که عملکرد خوب در آزمون آزمایشی که هیچ ربطی به امتحان واقعیِ PTE ندارد می تواند به هر طریقی کمکتان کند! به جای آن به سراغ PTE Tutorials بروید. امتحانات آزمایشیِ اینجا این طور نیست که فقط خیلی خوب درباره شان تحقیق شده باشد و معتبر باشند، بلکه برای شاگردان هم دقیقاً همان محیط آزمونی فراهم می شود که موقع شرکت در امتحان واقعیِ PTE با آن روبه رو می شوند. پس، وقتی شما با آزمون واقعی روبه رو می شوید، نه از سوالات می هراسید، نه از محیط مرکز امتحان خود شگفت زده می شوید. شما فقط کاملاً آماده هستید تا در آزمون شرکت کنید!

سیستم نمره دهی معتبر امتحان

چه طور امتحانی بدون دنبال کردن یک راهنمای نمره دهیِ مناسب می تواند خوب باشد؟ جوابش این است که اصلاً خوب نیست!

شما می توانید به حلِ انبوهی از امتحانات آزمایشی ادامه دهید، اما اصلاً چه طور می دانید که درست انجامشان می دهید یا نه؟ دنبال کردن راهنمای نمره دهی مهم است، چون دانستن اینکه جواب شما درست است یا غلط یک مساله است – و فهمیدن این که یک جواب غلط چه قدر برای نمره ی کلی تان گران تمام می شود وضعیت کاملاً متفاوتی است.

شما در یک پورتال آنلاین پرتال آنلاین Iran Oxford Language School متوجه می شوید که به هر امتحان آزمایشی بر مبنای راهنمای نمره دهی ایجاد شده توسط Pearson نمره داده می شود. پس شما می توانید مطمئن باشید که نمرات امتحان آزمایشی شما در PTE ایران آکسفورد همیشه تصویری دقیق از پیشرفتتان را ارائه می کند.

تحلیل جامع آزمون

همان طور که شما برای آماده شدن در PTE ماه ها را به یادگیری، عدم یادگیری، و دوباره یادگیریِ مسائل اختصاص می دهید، فقط دانستنِ نمراتی که در هر امتحان می گیرید یا بازخوردی که در جلسات خود دریافت می کنید کافی نیست – اینکه آن بازخوردها و نمرات را دنبال کنید هم مهم است. چون داشتن داده ای مناسب تنها روش برای شما است تا بدانید چه اندازه پیش رفته اید، در طول زمان چه قدر مهارت های خود را بهبود بخشیده اید، و اینکه در مجموع چه قدر پیشرفت داشته اید.

انتخاب ایران آکسفورد این فرصت را به شما می دهد که از طریق همه ی جلسات امتحان به نمودار دقیقِ پیشرفت خود نگاهی بیندازید. کارمندان عضو هیئت علمیِ ماهرِ ما پیش می روند، تحلیل می کنند، و همه ی داده های آماری هر شاگرد را در قالب نمودار یا جدول ارائه می کنند. و این ارائه ی داده ها است که به شاگرد می گوید از موقع حرکت در مسیر آمادگی برای PTE باید چه قدر پیشروی کرده باشند!

اگر شما یکی از آنهایی هستید که رویای رفتن به خارج از کشور برای تحصیل را دارید و باید در امتحان PTE Academic شرکت کنید، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد جایی است که ما بهترین منابع ریدینگ، امتحانات آزمایشی، و ارزیابی جامع در کشور را ارائه می کنیم!

ما افرادی هستیم که بیشترین ارزش را برای زمان، انرژی، پول، و درستیِ رویاهایتان قائل هستیم!