امتیاز زبان انگلیسی کبک

امتیاز زبان انگلیسی کبک
هر ساله ۲۰۰۰۰ هزار نفر در مصاحبه سفارت کانادا برای مهاجرت کبک قبول می شوند و شانس ادامه زندگی در کانادا را بدست می آورند. اگر شما هم دوست دارید یکی از آن ۲۰۰۰۰ نفر باشید پس بهتر است زبان فرانسه و زبان انگلیسی خود را به سطح قابل قبولی برسانید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد جدول امتیاز زبان انگلیسی کبک را برای شما در زیر می آورد تا بتوانید امتیاز خود را راحت تر محاسبه کنید.

امتیاز زبان انگلیسی کبک
امتیاز زبان انگلیسی کبک

زبان انگلیسی می تواند تا حدود ۶ امتیاز را برایتان بیاورد. وقتی باید سطحتتان را ثابت کنید ، باید آن را با آزمونی استاندارد بسنجند تا امتیاز زبان انگلیسی کیک برای همه منصفانه باشد و حق کسی در این بین ضایع نشود. سازمان مهاجرت کبک کانادا برای رعایت انصاف آزمون IELTS را انتخاب کرد. آزمون آیلتس نمره ای بین ۱ تا ۹ را دارد و هر چهار مهارت زبان انگلیسی را می آزماید. جدول امتیاز زبان انگلیسی کبک بر اساس آزمون آیلتس به صورت زیر است.( در صورت به هم خوردن فرمت جدول زیر به تصویر زیر دقت کنید.

Speaking Writing Reading Listening IELTS
۷ ۷ ۷ ۸ ۶ امتیاز
۶٫۵ ۶٫۵ ۶٫۵ ۷٫۵ ۴ امتیاز
۶ ۶ ۶ ۶ ۴ امتیاز
۵٫۵ ۵٫۵ ۵ ۵٫۵ ۴ امتیاز
۵ ۵ ۴ ۵ ۴ امتیاز

 

جدول زبان انگلیسی برای کبک
جدول زبان انگلیسی برای کبک

باید توجه داشته باشید که قسمت های Speaking و Listening همیشه امتیاز بیشتری نسبت به مهارت های Writing و Reading برای داوطلبین در بر دارد. جدول امتیاز زبان انگلیسی کبک بالا از اطلاعات اعلام شده توسط سازمان مهاجرتی کبک کانادا و سایت Canada Visa گرفته شده است و ممکن است در هر سال دچار تغییر شود.
آموزش آیلتس نقش مهمی در موفقیت شما دارد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش تضمینی آیلتس را برای داوطلبین برگزار می کند. در دوره های آموزش تضمینی آیلتس ایران آکسفورد در صورت عدم کسب نمره مورد نظر شما و امتیاز زبان انگلیسی کبک مورد نظر شما مبلغ پرداخت شده به شما بازگردانده می گرداند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.