زبان فرانسه کبک

زبان فرانسه کبک

ایالت کبک بزرگترین جمعیت فرانسوی زبان را در کانادا و آمریکای شمالی دارد. زبان فرانسه کبک زبان رسمی به حساب می آید و بیانگر نوعی وابستگی و چند فرهنگی در کبک می باشد. بیش از ۸۰ % جمعیت کبک به زبان فرانسه کبک صحبت می کنند. از ۳۱ جولای سال ۱۹۷۴ زبان فرانسه به عنوان زبان رسمی در کبک شناخته شده است.

french-language-learning-bn

هر ساله بیش از ۴۵۰۰۰ نفر به کبک کانادا مهاجرت می کنند و به همین دلیل یادگیری زبان فرانسه کبک برای کسانی که قصد مهاجرت به کبک را دارند بسیار مهم تلقی می شود. زبان فرانسه کبک خود نیز به چند نوع تقسیم می شود. زبان فرانسه کانادایی معمولا همانند چتری است که تمامی انواع زبان فرانسه در کانادا را شامل می شود.

از آنجا کبک مقصد بسیاری از زبان آموزان فرانسه می باشد ، خیلی از انها نیاز به داشتن مدرک TCFq می باشند. این مدرک زبان فرانسه کبک برای نشان دادن سطح دانش زبان فرانسه زبان آموز استفاده می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان فرانسه کبک به صورت های زیر می باشد:

  • دوره های ترمیک زبان فرانسه
  • دوره های نیمه خصوصی و خصوصی زبان فرانسه
  • دوره های آموزش غیر حضوری و آنلاین زبان فرانسه

در دوره های آموزش زبان فرانسه کبک موسسه زبان ایران آکسفورد برای آزمون TCFq ضمانت نامه کتبی نیز داده می شود. در این دوره ها در صورت عدم کسب نمره مورد نظر زبان آموز وجه پرداختی به زبان آموز مسترد می گردد.

در دوره های ویژه زبان فرانسه کبک ایران آکسفورد سوالات آزمون کبک نیز با زبان اموزان کار می شود تا بتوانند با اعتماد به نفس کامل در این آزمون شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های زبان فرانسه  می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.