تکنیک های ریدینگ آیلتس

تکنیک های ریدینگ آیلتس

در این مقاله به برخی از تکنیک های ریدینگ آیلتس اشاره میکنیم. بخش ریدینگ در عین سختی برای زبان آموزان و شرکت کنندگان آیلتس، از اهمیت بسیاری برخوردار است.
بخاطر داشته باشید یکی از تکنیک های ریدینگ آیلتس این است که توجه داشته باشید که تمامی پاسخهای خود را به پاسخ نامه خود انتقال دهید. زیرا هیچ پاسخی در برگه پرسشهای شما تصحیح نخواهد شد. شاید شما ترجیح دهید که در ابتدا پاسخها را در برگه پرسش های خود وارد و در انتها آنها را به پاسخنامه خود انتقال دهید، بخاطر داشته باشید که زمانی اضافه برای انجام این کار به شما داده نخواهد شد بنابر این یکی از تکنیک های ریدینگ آیلتس زمانبندی درست و دقیق شما برای پاسخدهی و انتقال پاسخهایتان به پاسخنامه است.
بخاطر داشته باشید که پاسخهای خود را با مداد در پاسخنامه وارد کنید.

یکی از تکنیک های ریدینگ آیلتس توجه به موضوع متن، کلید واژه ها و کلمات ایتالیک شده و جداول است. ازین روش شما با محتوای متن آشناتر میشوید.

یکی دیگر از موارد و تکنیک های ریدینگ آیلتس که دارای اهمیت است ، دقت به صورت سوال است که ببینید دقیقا از شما چه اطلاعاتی را خواسته است.
بخاطر داشته باشید که معانی واژگان و دانستن تمامی آنها مسیله اصلی بخش ریدینگ نیست بنابراین یکی از تکنیک های ریدینگ آیلتس اینست که در صورتی که مفهوم واژه یا واژگانی را نمیدانید از آن بگذرید و بدنبال مفهوم کلی متن باشید در غیر اینصورت زمان زیادی را از دست خواهید داد.
همچنین اگر پاسخ پرسشی را نمیدانید وقت خود را صرف پاسخ دادن به آن و پیدا کردن پاسخ نکنید. به پرسشهایی مراجعه کنید که پاسخشان را میدانید.
اگر موضوع متنی برای شما نا آشنا و جدی است، خونسردی خود را حفظ کرده و به متن رجوع کنید. در هر صورت پتسخها در متن است پس جای نگرانی وجود ندارد.
به پاسخهای خود از لحاظ املایی و ساختار گرامری بسیار دقت کنید.
در بخش کامل کردن جمله یا عبارت در سوالات، دقت داشته باشید که فقط پاسخ را وارد برگه کنید و از وارد کردن کل غبارت خودداری کنید.
یکی از تکنیک های ریدینگ آیلتس اینست که به صورت سوال دقت کنید و در بخشی که از شما خواسته شده است که تنها با استفاده از سه کلمه پاسخ دهید این مسیله را حتما در نظر بگیرید و آن را رعایت کنید.
بخاطر داشته باشید که آزمون آیلتس نمره منفی ندارد پس تمامی سوالات را پاسخ دهید زیرا در صورت وجود ایراداتی در آن نیز شما چیز بیشتری را از دست نخواهید داد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مفتخر به برگزاری دوره های مختلف در زبان های خارجی میباشد. این موسسه همچنین در حال برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس به شکل گروهی ، خصوصی و فشرده نیز میباشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با توجه به زمان شما ، سطح شما و نیاز شما دوره های مناسب تان  را به شما ارایه میدهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ با مشاوران آموزشگاه ایران آکسفورد در ارتباط باشید.