منابع برای تمرین تسک رایتینگ Integrated تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی از منابع برای تمرین تسک رایتینگ Integrated تافل که بسیار معتبر هستند و بدون هیچ قید و شرطی باید برای همه داوطلبین تافل مورد استفاده قرار بگیرند.

منابع برای تمرین تسک رایتینگ Integrated تافل
منابع برای تمرین تسک رایتینگ Integrated تافل

اما به منابع برای تمرین تسک رایتینگ Integrated تافل توجه کنید:

۱- TOEFL Online Practice (TPO) Tests

با اختلاف بسیاری، اصیل ترین تمرینتان برای رایتینگ Integrated تافل از طریق سایت official TPO tests خواهد بود. این تمرین های کامل از نظر زمانی، آزمون های واقعی اسبق هستند و بنابراین تجربه ای خیلی واقعی برای رایتینگ Integrated تافل فراهم می­کنند.

۲- TOEFL iBT Interactive Sampler

یکی از بهترین منابع تمرین تافلی که می توانید استفاده کنید، TOEFL Interactive Sampler می باشد. این نرم افزاری رایگان، قابل دانلود است که شامل آزمون اختصارسازی شده ی تافل با بخش رایتینگ کامل می شود.

آنچه مخصوصاً عالیست اینست که تسک جامع همراه سه پاسخ نمونه می باشد: یک پاسخ سطح بالا، یک پاسخ سطح میانی و یک پاسخ سطج پایین. این ها مفید هستند به این معنا که به شما نشان می­دهند انتظار چه نوع جزئیات، ساختارها، گرامر و دایره واژگانی در برای استفاده در مقاله ی خود داشته باشد.

۳- TOEFL iBT Quick Prep

این مجموعه ی رایگان، هزاران پرسش با کیفیت بالا را ارائه می کند، شامل دو تسک برای رایتینگ (در نسخه ی ۱ و نسخه ی ۳).

نسخه ی ۱ به جای کلیپ صوتی برایتان متنی از یک سخنرانی تهیه می کند؛ پس واقع گرایانه ترین تجربه ای نیست که می توانید داشته باشید. اما نسخه ی ۳ که برای تسک جامع آزمون تافل می باشد از ام پی تری استفاده می کند و آن را بسیار بیشتر شبیه می کند به آنچه در آزمون واقعی پیش رو دارید.

۴- Official TOEFL Prep Books

یک گزینه ی خوب دیگر اینست که کتاب official TOEFL prep book را خریداری کنید. کتاب های رسمی، منابعی عالی برای تمرین تسک جامع رایتینگ تافل هستند؛ همچنین برای تمرین ریدینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ.

۵- The Official Guide to the TOEFL Test احتمالاً بهترین گزینه ی شماست. این منبع یک عدد سی دی با سه عدد تمرین کامل از نظر زمانی به علاوه ی ۶۰۰ پرسش تمرینی ارائه می کند.

با اینحال، اطلاعات رایتینگ جامع آن اصلاً جدید نیست. برای مثال بسیاری از پاسخ های نمونه ی آن مشابه همان هایی است که در پاسخ های نمونه ی رایتینگ تافل iBT آورده شده است. به علاوه اولین آزمون آزمایشی آن از همان متن رایتینگ جامع شامل نمونه های تعاملی تافل استفاده می کند.