نقش آموزش زبان در موفقیت های زندگی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به نقش آموزش زبان در موفقیت های زندگی می پردازد. اما آیا واقعا یادگیری زبان در زندگی شما موثر است. حتما همینطور است. موارد زیر دلایل آن می باشند.

نقش آموزش زبان در موفقیت های زندگی
نقش آموزش زبان در موفقیت های زندگی

نقش آموزش زبان در موفقیت های زندگی

چرا دو زبانه شدن برای همه خیلی مهم است؟

آیا ما این شانس را داریم که شاهد تمام شدن یک زبانگی در زندگی خود باشیم؟ و چرا به نظر می‌رسد که انگلیسی جلودار این مسابقه‌ی زبان‌شناسی است؟
سؤالات تماماً درستی وجود دارند که به نظر می‌رسد اثری خیلی قوی روی زندگی روزانه‌ی هر شخصی دارد. بیایید رو راست باشیم، آیا شغلی آن بیرون وجود دارد که دانش چند زبان را نخواهد؟ دلیل خیلی ساده‌ای برای این وجود دارد. جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم در حال کوچک‌تر شدن است. با اثرات ناگهانی جهانی اینترنت و تکنولوژی که به دنبالش آمد، جای هیچ تعجبی دارد که چرا شما در عرض چند دقیقه می‌توانید با شخصی از پترزبورگ ارتباط برقرار کنید که از صفحه ی اینستاگرام شما خوشش آمده است؟ بله، به همین راحتی شده است.
به راستی که اثرات این نوع برقراری ارتباط، روسیه، اسکاتلند، آلمان، آمریکا و هر جای دیگری را به شما نزدیک‌تر کرده است. آیا اینکه همه‌ی ما در این مسابقه‌ی چند زبانه بودن هستیم اصلاً تعجب برانگیز است؟
برقراری ارتباط با آن سوی مرزها هم در استراتژی‌های تجاری جهان مدرن مهم است. برای این که هر نوع شرکتی در این جهان به هم ریخته دوام بیاورد، اهداف بین المللی و برقراری ارتباط کلید موفقیت هستند. این منجر می‌شود به اهمیت استخدام کارمندان چند زبانه که می‌توانند با بازار بین‌المللی در ارتباط باشند، و اجازه دهند تا تجارت شکوفا شود، نه تنها در مالتا، بلکه همچنین در سوئیس، برزیل، و فرانسه. ارتباط داشتن با یک کشور کافی نیست، بلکه باید در سراسر مرزها شعبه داشت. هرچه بیشتر نفوذ کنید، موفق‌تر می‌شوید.
آن شاگردانی که دانستن چند زبان را در چنته دارند چه؟ درهایی که فقط با دانستن یک زبان بیشتر برایتان باز می‌شوند، فراوان هستند. به راستی کدام رئیس است که شخصی را که می‌تواند دو زبان انگلیسی و آلمانی را به طور سلیس صحبت کند، یک دارایی برای شرکت خود نداند؟ با توانایی‌های چند زبانه بودن می‌توان به چیزهای زیادی رسید.