آموزش زبان روسی صوتی

آموزش زبان روسی صوتی

هر زبانی به شرط اینکه زنده باشد پس باید باید توسط افرادی صحبت شود و گرنه دیگر نمی توان آن را یک زبان دانست. بخشی از موفقیت شما در یادگیری زبان روسی درگیر شدن در محیط طبیعی و آشنایی با آنچه مردم در مکالمات روزمره می گویند است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نه تنها در کلاس های خود بسیار بر روی مهارت شنیداریслушание  شما تاکید می کند بلکه برای راحتی زبان آموزان و هم چنین تمرین بیشتر چند وب سایت آموزش زبان روسی صوتی را معرفی می کند که با فایل های Podcast می تواند روند یادگیری روسی را بهبود دهد.

آموزش زبان روسی صوتی
آموزش زبان روسی صوتی

Russianpodcast.eu

این سایت بسیار مفیداست و هر روز فایل های بسیاری به آن اضافه می شود. موضوعات مختلف می تواند برای شما جالب باشد. فرقی نمی کند زبان روسی را برای تجارت یا تحصیل یا حتی برای علاقه خود می خوانید در این سایت حتما موضوع مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد.

Russianpod101

این سایت به گفته خودش راهی جالب ، پویا و به روز را برای یادگیری زبان روسی ارائه داده است. بیش از ۵۰۰۰۰۰۰۰۰ یعنی پانصد میلیون فایل در این سایت وجود دارد. شما دیگر نگران این نیستید که منابع زبان روسی محدود است یا نمی توانید در مورد موضوع خاصی منبع یادگیری پیدا کنید. در این سایت شما می توانید با عضویت به راحتی فایل ها را در ایمیل خود داشته باشید و دیگر نیازی ندارید که به این سابت مراجعه کنید.

Player.fm

این سایت هم در مورد موضوعات مختلف فایل های صوتی ارائه می دهد که زبان روسی هم یکی از آنهاست. نسبت به سایت های دیگر کمتر تخصصی است ولی می توان همچنان به عنوان یک سایت خوب در به شما معرفی شود که آموزش زبان روسی صوتی را ارائه می دهد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان روسی می باشد. برای ثبت نام روسی با ما تماس بگیرید.