دیکشنری زبان روسی

دیکشنری زبان روسی
شاید مهم ترین کتابی و یا نرم افزاری که یک زبان آموز از ابتای یادگیری یک زبان به آن نیاز دارد دیکشنری است. دیکشنری زبان روسی نیز می تواند نقش بسیار مهمی در یادگیری زبان روسی داشته باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای نشان دادن اهمیت دیکشنری روسی در این مقاله سعی می کند دو نمونه از بهترین دیکشنری زبان روسی به انگلیسی و انگلیسی به روسی را به شما معرفی کند.

  • Oxford Russian Dictionary: Russian-English / English-Russian
دیکشنری زبان روسی
ایران آکسفورد

این دیکشنری زبان روسی به عنوان بهترین در نوع خود دست پیدا کرده است. این دیکشنری زبان روسی آکسفورد یکی از با ارزش ترین منابع برای دانشجویان زبان روسی می باشد. ویرایش چهارم این دیکشنری نیز به چاپ رسیده است و علاوه بر معانی واژگان روسی بخش های دیگری همچون Grammar ، تلفظ و کلمات پر کاربرد می باشد. دیکشنری زبان روسی آکسفورد تا کنون با تغییرات زبانی و فرهنگی روسیه به روز شده است و هم چنان به عنوان یک منبع فوق لعاده برای زبان آموزان روسی و دانشجویان این رشته در دانشگاه های سراسر جهان می باشد. برخی از ویژگیهای دیکشنری زابن روسی Oxford عبارتند از :
۵۰۰۰۰۰ هزار واژه و اصطلاح روسی و انگلیسی
افزوده شدن بخش های فرهنگی به این دیکشنری روسی
اضافه شدن لغات روز دنیا به ویرایش جدید این دیکشنری
توضیحات پیرامون نحوه صرف فعل در زبان روسی

  • دیکشنری زبان روسی Katzner

Katzner جزو آن دسته از دیکشنری های روسی است که برای دوران بعد از شوروی ویرایش شده است. وارد شدن لغات جدید از حوزه های سیاسی ، موساات جدید و .. توانسته این دیکشنری را نیز در دسته دیکشنری های زبان روسی به انگلیسی و انگلیسی به روسی معتبر قرار دهد. افعال بی قاعده و صرف فعل نیز در این دیکشنری گنجانده شده است.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کلاس آموزش زبان روسی در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.