کلاس زبان روسی

کلاس زبان روسی
اگر در تهران ساکن هستید و به دنبال یک کلاس زبان روسی در تهران هستید ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این امکان را برای زبان آموزان علاقه مند به یادگیری زبان روسی قرار داده است و با استفاده از اساتید Native و مجرب خود از نظر زبان آموزان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان روسی انتخاب شده است.
البته اگر شما هم به دنبال زبان روسی هستید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما پیشنهاد می دهد که متن زیر را بخوانید تا اطلاعات شما پیرامون زبان روسی و کشور روسیه بیشتر شود. ما در این جا به افسانه های نادرستی که در مورد ککشور روسیه و زبان روسی است اشاره می کنیم:

  • در روسیه همیشه هوا سرد است.

این نگرشی غلط نسبت به کشور روسیه است. درست است که کشور روسیه دارای زمستان های بسیار سرد ( -۳۰ سانتیگراد ) می باشد اما جاهای بسیاری در روسیه هستند که حتی دارای تابستان های بسیار گرم و بهار و پاییز های معتدل هستند.

  • روسیه خطرناک است.

روسیه همانند بسیاری از کشور های بزرگ در دنیا دارای درصدی از جرم و جنایت است اما نمی توان گفت این کشور نا امن است. اگر شما به قانون پای بند باشید کشور روسیه همانند بسیاری از کشور های دیگر می تواند بسیار امن باشد و شما به هیچ مشکلی بر نمی خورید.

  • سفر به روسیه بسیار گران است.

برای سفر به روسیه نیاز به ویزا دارید اما این کشور معمولا ویزای مسافرتی خود را به راحتی صادر می کند و هم چنین کشور روسیه نسبت به بسیاری از کشور های دیگر دنیا برای مسافرت ارزان تر هم هست. البته باید بدانید که مسکو گرانترین شهر دنیاست و شما باید خود را برای پول خرج کردن آماده ککنید.

  • روسیه غمگین است !!!

اگر شما به مردم روسیه در مترو و یا خیابان نگاه کنید فکر می کنید که آنها هیچ وقت نمی خندند. اما در حقیقت مردم روسیه مردم شاد و صمیمی هستند اما این شادی را در محیط های عمومی بروز نمی دهند. خیلی ها در روسیه عقیده دارند نشان دادن بیش از حد احساسات مودبانه نیست.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کلاس آموزش زبان روسی به صورت حضوری و آنلاین می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.