آموزش زبان روسی از مبتدی

آموزش زبان روسی از مبتدی
اگر حتی هیچ ایده ای در مورد الفبای زبان روسی هم ندارید و نمی دانید که چگونه یک کلمه را به روسی بخوانید و قصد آموزش زبان روسی از مبتدی را دارید می توان گفت همانند تمام کسانی هستید که می خواهند این زبان را شروع کنند. اما اگر دوست دارید که جزو معدود افراد خاصی باشید که می توانند به زبان روسی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند می توانید در دوره های آموزش زبان روسی از مبتدی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید.

آموزش زبان روسی از مبتدی
آموزش زبان روسی از مبتدی

ما دوره های آموزش زبان روسی از مبتدی را در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با خصوصیات زیر برگزار می کنیم:
در آموزشگاه تخصصی روسی به زبان آموزان آموزش داده می شود.
دوره های ترمیک ، گروهی ، نیمه گروهی و خصوصی گزینه هایی هستند که شما می توانید از آنها استفاده کنید.
اساتید Native روسی و با تجربه در امر آموزش در آموزش زبان روسی از مبتدی برای زبان آموزان گذاشته می شوند.
برگزاری دوره های حضوری و غیر حضوری ( آنلاین زبان روسی )
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آموزش زبان روسی از میتدی خود مفتخر است که نه تنها از ایران بلکه از بیش از ۱۰ کشور در سراسر دنیا دانش آموز دارد. کشور های انگلیس ، استرالیا ، آمریکا ، کانادا ، نیجریه ، ترکیه ، فرانسه از جمله کشور هایی هستند که در دوره های آموزش زبان روسی از مبتدی ما شرکت کرده اند.
توجه به نیاز های شاگرد ، تطبیق برنامه کلاس ها با زمان های زبان آموزان ، داشتن منابع اختصاصی آموزش زبان روسی از جمله مواردی است که باعث شده اعتماد زبان آموزان به موسسه زبان ایران آکسفورد جلب شود. ما حتی برای زبان آموزانی که تنها در یک دوره آموزش زبان روسی از مبتدی ما شرکت کرده اند تا مدت ها بعد از ان شرایط ویژه قائل شده و در صورت نیاز به اطلاعات به صورت رایگان اساتید و مشاورین را برای ارائه سرویس اختصاص می دهیم.
برای شرکت در دوره های آموزش زبان روسی از مبتدی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.