آموزشگاه زبان روسی در تهران

آموزشگاه زبان روسی در تهران

برای کسانی که به دنبال یادگیری حرفه ای زبان روسی توسط اساتید بسیار مجرب هستند و نیاز به یک آموزشگاه زبان روسی در تهران دارند ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مسئله ای اثبات شده است. آموزشگاه زبان روسی در تهران برای کسانی که به زبان روسی برای استخدام و یا موقعیت های شغلی و یا تحصیلی نیاز به یادگیری زبان روسی دارید ، دوره های ویژه ای وجود دارد.

  • دوره های مکالمه زبان روسی

در دوره های صرفا مکالمه زبان روسی ، سعی می شود زبان آموزان در مدت زمانی مناسب مهارت های مورد نیاز خود برای مکالمه را به دست بیاورند.  این دوره ها توسط اساتید Native روسی و اساتید کاملا مجرب برگزار می شود. این دوره ها بر اساس نیاز های شما برنامه ریزی شده است و در موقعیت های اجتماعی متفاوت مکالمه های مورد نظرتان را بررسی می کند.

  • دوره های فشرده زبان روسی

در دوره های فشرده زبان روسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ، کسانی که نیاز به آموزش زبان روسی در مدت زمانی نسبتا کوتاه دارند ، می توانند به اهداف خود برسند. زمان مهم ترین مسئله در این دوره ها ست و سعی می شود بسته به زمان زبان آموزان سعی میشود تا جای ممکن دوره ها فشرده شوند.

  • دوره های آموزش زبان روسی آنلاین

این بخش جزو جدید ترین و به روز ترین بخش های آموزش زبان روسی است که کاملا به صورت آنلاین صورت می گیرد. در این دوره ها ، که به صورت کاملا رو در رو و با ارتباط تصویری برگزار می شود ، تاثیر بسیار چشمگیری دارد. کاهش هزینه های شما ، اساتید native  و روند سریع دوره از مزایای این دوره هاست. برگزاری کلاس ها بر اساس زمان مورد نظر زبان آموزان نیز از مهم ترین مزیت های این دوره ها به حساب می آید.

برای ارتباط با آموزشگاه زبان روسی در تهران ، با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.