موسسه زبان روسی

موسسه زبان روسی

زبان روسی یکی از زبان های استراتژیک دنیا است. موسسه زبان روسی ایران آکسفورد سعی کرده است تا بتواند برای کسانی که اهمیت این زبان مهم را درک کرده اند و نیاز به یادگیری زبان روسی دارند ، کلاس های این زبان را برگزار نماید. زبان روسی زبان رسمی روسیه ، بلاروس ، قزاقستان ، قرقیزستان می باشد. زبان روسی یک زبان هندو اروپایی می باشد و به زبان های همچون سانسکریت ، لاتین ، آلمانی و فرانسه و انگلیسی مرتبط می باشد. زبان روسی یکی از زبان های رسمی سازمان ملل نیز می باشد.

italian-turkish-chinese-russian-language-learning

موسسه زبان روسی ایران آکسفورد دوره های زبان روسی خود را با مشخصات زیر برگزار می نماید:

  • دوره های ترمیک زبان روسی
  • دوره های نیمه خصوصی و خصوصی زبان روسی
  • دوره های آموزش از راه دور زبان روسی

آموزش زبان روسی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد توسط اساتید مجرب و Native برگزار می شود و زبان اموزان می توانند از کیفیت بالای یادگیری زبان روسی اطمینان داشته باشند.

در طول دوره ها به زبان آموزان در صورت نیاز دیکشنری ها روسی و منابع زبان روسی ارائه می شود تا بتوانند هرچه سریع تر به نیاز های خود در یادگیری زبان روسی دست پیدا کنند.

در دوره های آموزش مجازی زبان روسی موسسه زبان ایران آکسفورد کلاس ها از طریق اینترنت برگزار می شوند و در هر زمان و هر مکانی که زبان اموز بخواهد برگزار قابلیت برگزاری دارند. زبان آموز می تواند کلاس ها را ضبط کند و در صورت نیاز چندین بار آن را نگاه کند.

موسسه زبان روسی ایران آکسفورد هم چنین سعی نموده است بهترین ها را در کادر روسی خود در کنار هم جمع کند تا در کمترین زمان شما بتوانید بهترین نتیجه ممکن را بیاورید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کلاس های موسسه زبان روسی ایران آکسفورد با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.