آموزش زبان روسیه

زبان روسیه

دوره های آموزش زبان روسی جزو زبان هایی است که در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد طرفداران زیادی دارد.  زبان روسی یا همان زبان روسیه در کشور روسیه حدود ۱۴۰ میلیون گوینده دارد. کشور روسیه در شرق اروپا و شمال آسیا واقع شده است. زبان روسیه می تواند برای زبان آموزانی که در ایران زندگی می کنند بسیار مفید باشد زیرا ایران با روسیه معاملات تجاری بسیار زیادی دارد و یادگیری زبان روسیه می تواند فرصت های شغلی بسیار زیادی را برای زبان آموزان فراهم کند. دانستن برخی نکات پیرامون کشور روسیه و زبان روسیه ای می تواند این یادگیری را برای شما شیرین تر هم بکند:

  • کشور روسیه حدود ۷/۱ از کل خشکی های زبان دنیا را تشکیل می دهد و تعداد کشور هایی که با روسیه هم مرزند از هر کشور دیگری در دنیا بیشتر است.
  • مسکو از هر شهری در جهان ، میلیونر ها را در خود جای داده است. بعد از مسکو شهر نیو یورک در رتبه بعدی قرار دارد.
  • روسیه دو بار در سال سال نو را جشن می گیرد. در اول ژانویه و ۱۴ ژانویه
  • زبان روسیه  از الفبای Cyrillic استفاده می کند.
  •  زبان روسی از زبان هایی است که که جزو زبان هندو اروپایی می باشد و نزدیک ترین زبان ها به این زبان ها اکراینی و بلغاری می باشند.
  • زبان روسیه ای در طی قرن ها با زبان های آلمانی ، فرانسه ، و انگلیسی در ارتباط بوده است و تاثیر گرفته است.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های زبان روسی در ایران است ، و این دوره ها را به صورت ترمیک ، خصوصی و نیمه خصوصی و یا دوره های آموزش آنلاین زبان روسی در ایران برگزار می کند. زبان اموزانی که قصد شرکت در کلاس های زبان روسیه ای را دارند می توانند با شماره های موسسه زبان تماس بگیرند و از مشاوره رایگان بهرهمند شوند.