آموزش زبان روسی

روسیه و زبان روسی ” ترین ” های زیادی دارد. با آموزش روسی در موسسه زبان بین المللی ایران همراه شوید تا بیشتر شگفت زده شوید. زبان روسی جزو زبان هایی است که در صورت دانستن آن به هیچ عنوان بیکارنمی مانید. افرادی که زبان روسی می دانند چه در ایران و چه در خارج از ایران فرصت های شغلی بسیار عالی و خوبی دارند. موسسه  زبان بین المللی ایرانیان مفتخر است که بهترین های آموزش زبان روسی را به همکاری دعوت نموده است. زبانی که دارای مزیت های بسیاری است:

  1. زبان روسی جزو پنج زبان اول دنیا در تعداد گوینده است.
  2. زبان روسی زبان کشور های جماهیر شوروی سابق همانند اکراین ، قزاقستان ، ارمنستان ، اسلواکی ، ترکمنستان ، ازبکستان  می باشد.
  3. زبان روسی یکی از پنج زبان رسمی سازمان ملل می باشد.
  4. روسیه بزرگترین کشور جهان می باشد که حدود  ۱۵ % خشکی های کره زمین را در بر می گیرد.

 

چرا زبان روسی را در موسسه ایران آکسفورد بیاموزیم؟

  1. آموزش زبان روسی در موسسه زبان ایران آکسفورد به وسیله اساتید native و یا تحصیلکرده دانشگاه های معتبر تهران و مترجمین زبان روسی انجام می شود و یادگیری زبان روسی را برای شما بسیار شیرین می کنند.
  2. آموزش زبان روسی در کلاس های ۴ الی ۵ نفره انجام می گیرد که باعث افزایش بازدهی کلاس ها و یادگیری سریع تر زبان می شود.
  3. کتاب آموزش زبان روسی در سایت ایران آکسفورد به صورت رایگان قابل دانلود می باشد و آموزش آنلاین زبان روسی نیز برای دانشجویان موسسه  انجام می گیرد.

آموزش زبان روسی در تهران در موسسه زبان بین المللی ایرانیان دروه های متفاوتی را شامل می شود که می توانید برای اطلاع از آنها با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ