آموزش پادفک روسی

آموزش پادفک روسی
دوره PODFAC که در آن کلمه FAC به معنی Human Faculty می باشد و همانند یک دوره آمادگی زبان روسی برای دانشجویانی است که قصد ادامه تحصیل در روسیه را دارند. دوره پادفک روسی همانند یک دوره پیش دانشگاهی است که داوطلبان را آماده ورود به دانشگاه می کند. به طور معمول هر دانشگاه در روسیه دوره را بر اساس معیار های خود برگزار می کند و در آن آموزش زبان روسی برای اهداف آکادمیک انجام می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آن دسته از داوطلبینی که قصد ادامه تحصیل در روسیه را دارند دوره های آمادگی پادفک روسی را برگزار می کند. البته دوره پادفک روسی فقط برای دانشگاه های روسیه نیست بلکه در دانشگاه های دیگر کشورهای روس زبان همانند اکراین نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پادفک روسی
پادفک روسی

در کلاس های زبان روسی برای آمادگی پادفک روسی به شما کمک می شود که با کمترین مشکل برای ادامه تحصیل در روسیه آماده شوید و حتی برای کسب مدارک آزمون زبان روسی TORFL آماده شوید. در قسمت های قبل شرایط آزمون TORFL را در سایت موسسه زبان ایران آکسفورد قرار دادیم و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.
در قسمت Center For Studying Russian as a Foreign Language که معمولا در دانشگاه های معتبری همانند دانشگاه ملی داروسازی اکراین National University of Pharmacy و یا دانشگاه Agrarian University روسیه وجود دارند این دوره ها را برای آشنایی دانشجویان با زبان و فرهنگ روسیه برگزار می کند. دانشگاه های روسیه جزو بزرگترین دانشگاه های اروپا هستند و شاید درس خواندن در آنها آرزوی خیلی از شما باشد اما باید قبل از اینکه به این آرزوی خود برسید ، در کلاس های یادگیری زبان روسی و دوره های آموزش PODFAC آموزشگاه زبان روسی ایران آکسفورد شرکت کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید و تا ما کتاب ها و منابع لازم را به شما معرفی کنیم و نزدیک ترین کلاس به شما را برایتان رزرو کنیم.