آموزشگاه تدریس خصوصی

آموزشگاه تدریس خصوصی تهران

یادگیری یک زبان از یک استاد با تجربه و کیفیت های لازم می تواند به شما بسیار کمک کننده باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر داشتن کلاس های گروهی دارای  یک دپارتمان آموزشگاه تدریس خصوصی می باشد که قویترین اساتید زبان ایران را در اختیار دارد. این آموزشگاه علاوه بر کلاس های ترمیک آموزش تمامی زبان های زنده دنیا را به صورت خصوصی نیز برگزار می کند:

علاوه بر تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی زبان فرانسه ، اسپانیایی ، روسی ، چینی ، ترکی استانبولی ، ایتالیایی ، آلمانی ، ژاپنی ، کره ای ، سوئدی ، دانمارکی ، عربی نیز انجام می شود.

آموزشگاه تدریس خصوصی ایران آکسفورد علاوه بر برگزاری کلاس ها در داخل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دو گزینه دیگر نیز در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

ارسال استاد زبان به محل کار و یا منزل زبان آموزان : این گزینه برای افرادی که نمی توانند از نظر زمانی و یا مکانی خود را به آموزشگاه برسانند بسیار مناسب است. شرایط کلاس ها کاملا شبیه به کلاس های داخل آموزشگاه است و زبان آموزان می توانند در زمان خود صرفه جویی کنند.

آموزش خصوصی زبان از طریق اینترنت : در این دوره ها زبان آموزان ابتدا در وب سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ثبت نام نموده و بعد از تایید این ثبت نام دوره ها را می توانند از طریق اینترنت برگزار کنند. این دوره ها برای کسانی که در شهرستان ها و یا خارج از کشور هستند بسیار مناسب است و بسیار می تواند مفید باشد. در این دوره ها هزینه ها به حداقل می رسد و تمامی انرژی زبان آموز معطوف به کلاس می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان دپارتمان آموزشگاه تدریس خصوصی ایران آکسفورد با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.