کلاس های نیمه خصوصی زبان

کلاس های نیمه خصوصی زبان
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تخصصی ترین مرکز برگزاری کلاس های آموزش زبان انگلیسی در ایران برای کسانی که نیاز به شرکت در کلاس های نیمه خصوصی زبان دارند این دوره ها را برگزار می کند. در این دوره ها مزیت های زیادی می تواند برای زبان آموزان فراهم شود :
توجه و تمرکز استاد بر روسی همه زبان آموزان
برنامه ریزی قابل انعطاف
استافده از اساتید Native و مجرب
استفاده از زمان کلاس برای تک تک زبان آموز
در این دوره ها علاوه بر کتاب های آموزش زبان انگلیسی از منابع دیگری همچون ویدیو های آموزشی زبان انگلیسی نیز استفاده می شود تا مهارت شنییداری زبان آموزان نیز ارتقا پیدا کند.
در این دوره های آموزشگاه نیمه خصوصی زبان ایران آکسفورد می توان از دوره های متفاوت استفاده کرد:
دوره های Talk Show و بحث آزاد
دوره های مکالمه زبان انگلیسی
دوره های آیلتس و تافل
دوره های BEC انگلیسی تجاری
تعیین سطح برای شرکت در کلاس های نیمه خصوصی زبان رایگان می باشد و کسانی که قصد شرکت در آزمون تعیین سطح را دارند می توانند با تعیین وقت قبلی در آموزشگاه حضور پیدا کنند و یا به صورت آنلاین تعیین سطح شوند.
ما هر زبانی را با تخصص درس می دهیم و همین تخصص ما را از دیگر آموزشگاه ها متمایز ساخته است. ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان ثبت شده در British Council در ایران می باشد و تنها نماینده برگزار کننده آزمون های York University کانادا در ایران می باشد. برگزاری آزمو های دانشگاه York افتخاری است که نیاز به کیفیت بالای تدریس و هم چنین اثبات این کیفیت به مراکز علمی دنیا می باشد. دانشگاه York یکی از دانشگاه های معتبر در دنیا می باشد که معتبرترین مدارک را به دانشجویان خود اعطا می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.