آیا باید در امتحان GRE شرکت کنید؟ آیا باید در امتحان تافل شرکت کنید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دو سوال مهم را بررسی می کند. آیا باید در امتحان GRE شرکت کنید؟ آیا باید در امتحان تافل شرکت کنید؟ آیا برای آمریکا باید هر دو امتحان را داد و یا یک امتحان کافیست. با ما همراه باشید تا به جواب این سوالات برسید. آموزش GRE و یا تافل تفاوت های زیادی با هم دارند. پس سعی کنید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

آیا باید در امتحان GRE شرکت کنید؟ آیا باید در امتحان تافل شرکت کنید؟
آیا باید در امتحان GRE شرکت کنید؟ آیا باید در امتحان تافل شرکت کنید؟

اما تافل یا GRE ؟

تا الان شما می دانید که تافل و GRE تفاوت های زیادی دارند و برای سنجیدن مهارت های مختلف استفاده می شوند. پس شما چه موقع باید در آن امتحانات شرکت کنید؟ مهم است که بدانید در کدام امتحان شرکت کنید تا قسمت اصلی درخواست خود را از دست ندهید و همچنین وقت خود را برای شرکت در امتحانی که لازم نیست هدر ندهید. شما باید همیشه بررسی کنید هر کدام از دانشگاه هایی که برای پذیرش درخواست می دهید نمره ی کدام امتحان را می خواهند، اما در این جا بعضی از راهنمایی های اصلی آورده شده است.

اگر برای دانشگاه درخواست می دهید در امتحان GRE شرکت کنید. بیش تر برنامه های دانشگاهی، به خصوص آن هایی که بر مبنای تحقیق هستند مستلزم دوره های GRE هستند یا آن را بسیار توصیه می کنند. با این حال، بعضی از برنامه های دانشگاهی مخصوص، مانند دانشگاه تجارت و دانشگاه وکلا، به جای GRE خواستار امتحانات دیگری هستند.

اگر انگلیسی زبان بومی تان نیست و از دبیرستان یا برنامه ی دوره ی لیسانس که انگلیسی تنها زبان آموزش بود فارغ التحصیل نشدید. مطمئن شوید که الزامات دقیق را برای دانشگاه هایی که علاقه دارید بررسی می کنید.

آیا لازم است که هم در امتحان GRE شرکت کنید و هم تافل؟

همان طور که در بالا خواندید، هر امتحان هدفی متفاوت را ارائه می کند، پس، بله، بعضی موارد وجود دارند که شما باید هم در امتحان GRE شرکت کنید و هم در تافل. اگر شما به دانشگاه هایی درخواست می فرستید که مستلزم دوره های GRE هستند، و گویشور انگلیسی بومی هم نیستید، آن گاه احتمالاً باید در هر دو امتحان شرکت کنید.

قبل از این که شروع به ثبت نام در هر کدام از این دو امتحان کنید، مطمئن شوید که با دقت تحقیق می کنید که هر کدام از دانشگاه هایی که برایشان درخواست می فرستید کدام امتحان(ها) را شامل می شوند. هر دانشگاه الزامات پذیرش مخصوص به خود را دارد، پس احتمال دارد که بعضی از دانشگاه ها نمره ی یک امتحان، یا هر دو را بخواهند، یا هیچ کدام را نخواهند. قبل از شرکت در امتحانات مهم است که این را متوجه شوید تا وقت خود را برای امتحانی که لازم نیست در آن شرکت کنید هدر ندهید یا از امتحانی که باید در آن حضور پیدا کنید جا نمانید.