روش های ساده برای شروع مکالمه زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مکالمه زبان انگلیسی را یکی از مهم ترین ارکان آموزش زبان انگلیسی می داند و به همین خاطر به روش های ساده برای شروع مکالمه زبان انگلیسی اشاره می کند که برای زبان آموزان حائز اهمیت می باشد. پس با ما همراه باشید.

روش های ساده برای شروع مکالمه زبان انگلیسی
روش های ساده برای شروع مکالمه زبان انگلیسی

به روش های ساده برای شروع مکالمه زبان انگلیسی توجه کنید:

اگر اخیراً شروع به یادگیری انگلیسی کرده‌اید، هیچ راهی برای بهبود مهارت‌های اسپیکینک وجود ندارد که بهتر از تمرین‌های پایه‌ی مکالمه باشد. این بازی‌های ساده‌ی نقش بازی کردن به شما کمک خواهند کرد که یاد بگیرید چگونه خود را معرفی کنید، چگونه آدرس بپرسید، و غیره. شما با تمرین قادر به فهمیدن صحبت‌های دیگران هستید و شروع به لذت بردن از مکالمات در زبان جدیدتان می‌کنید.

شروع کردن

تمام چیزهایی که برای شروع به آنها نیاز دارید، عبارتند از راهنمایی‌های مکالمات پایه که در زیر خواهید دید و یک دوست یا همکلاسی که بتوانید با او تمرین کنید. با خودتان صبر پیشه کنید؛ انگلیسی زبان ساده برای یادگیری نیست، اما می‌توانید انجامش دهید. با مکالمه ی ساده شروع کنید و سپس وقتی احساس راحتی کردید به سراغ مکالمه‌ی بعدی بروید.

پرسش و پاسخ

یاد بگیرید که سؤآلات ساده را در انگلیسی مطرح کرده و پاسخ دهید. مهارت‌های کلیدی شامل پرسش‌های پایه، پرسش‌های مؤدبانه، کسب اجازه و ارائه‌ی اطلاعات فردی مانند اسم‌تان، نشانی و شماره تلفن می‌شود.

معرفی ها

یادگیری این که چه طور خود را معرفی کنید و هم به طور رسمی و هم غیر رسمی با مردم سلام و احوالپرسی کنید مهارت هایی مهم در هر زبانی هستند، خواه زبان خودتان باشد یا زبانی جدید که در حال مطالعه اش هستید. شما در این درس ها یاد می گیرید که چه طور سلام و خداحافظی کنید و همچنین لغاتی را می آموزید که می توانید موقعی استفاده کنید که مردم جدید را ملاقات می کنید و با آن ها دوست می شوید. دادنِ اطلاعات شخصی

گفتنِ زمان و استفاده از اعداد

حتی اگر شما برای چند روز از یک کشور انگلیسی زبان بازدید می کنید، این که بدانید چه طور زمان را بگویید، مهم است. این تمرین نقش بازی کردن عبارات درست را به شما آموزش می دهد تا از یک غریبه بپرسید که ساعت چند است. شما همچنین یاد می گیرید که چه طور از شخصی که به شما کمک کرد، تشکر کنید و به علاوه لغات کلیدیِ مکالمه را هم می آموزید.

و اگر شما می خواهید زمان را بگویید، همچنین باید بدانید که چه طور به انگلیسی اعداد را بیان کنید. این مقاله درباره ی همه نوع عددها شامل وزن، مسافت، اعداد اعشار و غیره به شما کمک خواهد کرد.

صحبت کردن پای تلفن

تماس‌های تلفنی برای افرادی که انگلیسی را خوب حرف نمی‌زنند، می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. با تمرین و استفاده از آزمونک‌ واژگانی، مهارت‌های تلفنی خود را ارتقا دهید. یاد بگیرید که چگونه برای سفر برنامه‌ریزی کنید و چگونه از پای تلفن خریدهای‌تان را انجام دهی، به علاوه سایر کلمات مهم را فرا بگیرید. بهتر از همه اینکه، در اینجا سایر مهارت‌های مکالماتی را که در درس‌های دیگر یاد گرفته‌اید مشاهده می‌کنید.

خریداری پوشاک

هر کسی دوست دارد به خرید لباس‌های جدید برود، مخصوصاً وقتی از کشوری خارجی دیدن می‌کند. در این تمرین شما و شریک تمرینی‌تان، واژگان پایه برای استفاده در مغازه را یاد خواهید گرفت. اگرچه این بازی به خصوص در مغازه‌ی لباس‌فروشی انجام می‌شود اما شما می‌توانید این مهارت‌ها را در هر فروشگاه دیگری استفاده کنید.

غذا خوردن در رستوران

پس از آنکه خریدتان تمام شد، شاید بخواهید برای صرف غذا به رستوران بروید. در این دیالوگ‌ها یاد می‌گیرید که چگونه از یک فهرست، غذا سفارش دهید و چگونه راجع به غذا سؤال کنید، چه تنها باشید و چه با دوستان‌تان باشید.

سفر در فرودگاه

اقدامات امنیتی در اکثر فرودگاه‌های بزرگ، بسیار شدید است، پس باید انتظار صحبت با آدم‌های مختلفی را در طول سفر داشته باشید. با این تمرین یاد خواهید گرفت که وقتی در فرودگاه هستید و از ایست‌های بازرسی رد می‌شوید، مکالمات پایه داشته باشید.

پرسیدن نشانی

گم شدن موقع سفر برای همه راحت است، به خصوص اگر شما به آن زبان صحبت نکنید. یاد بگیرید که چه طور مسیرهای ساده را بپرسید و چه طور آن چه را که مردم به شما می گویند، بفهمید. این تمرین لغات پایه به همراه نکاتی برای یافتن راه را برای شما فراهم می کند. در نهایت، شما می خواهید بدانید که چه طور به محض رسیدن به مقصدتان یک اتاق در هتل یا متل بگیرید.

رفتن به دکتر

هیچ چیز بدتر از این نیست که حالتان خوب نباشد و ندانید که چه طور با یک دکتر ارتباط برقرار کنید. این نکات، لیست های لغات، و دیالوگ های نمونه می توانند به شما کمک کنند تا قرار گذاشتن را تمرین کنید.