آموزشگاه زبان ترجمه همزمان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های پیشرفته خود اقدام به برگزاری کلاس های ترجمه همزمان در تهران می کند. در پایان این دوره های آموزشگاه زبان ترجمه همزمان ایران آکسفورد مدرک مترجمی همزمان یا Simultaneous Interpreter به داوطلبین اعطا می شود. در پایان زبان آموزان می توانند مدرک بین المللی نیز کسب کنند که به IICP ( International Interpreter Certification Program) مشهور است.

آموزشگاه زبان ترجمه همزمان
آموزشگاه زبان ترجمه همزمان

این مدرک در چند سطح و هدف متفاوت ارائه می شود:

Consecutive Interpretation

این نوع از ترجمه همزمان به مهارت های خاصی نیاز دارد. مهارت هایی همانند تمرین های حافظه ، تکنیک های یادداشت برداری و قابلیت ترجمه برای جمع از جمله این مهارت هاست. در این بخش شما تکنیک های کلی ترمه همزمان را بدست می آورید.

Medical Interpretation

آموزشگاه زبان ترجمه همزمان ایران آکسفورد می تواند شما را برای حوزه مشخصی آماده کند. یکی از این حوزه ها پزشکی است. واژه شناسی پزشکی ، اخلاق حرفه ای ، قوانین حوزه سلامت و محیط های مختلف پزشکی از مواردی است که در این بخش بسیار مهم هستند.

Court Interpreting

پروتوکل های حقوقی و قوانین بین المللی در این بخش بسیار مهم هستند. روابط بین وکلا و قضات ، دقت در واژه های استفاده شده در دادگاه ( به دلیل مهم بودن بار معنایی واژه های حقوقی ) و جلوگیری از تلاقی منافع از مهم ترین مهارت ها در این بخش است.

Business or Financial Interpreting

بهبود دایره واژگان تجاری و اداری و پوشش دادن تمامی محیط های مربوطه همانند بیمه ها ، بانک ها ، بازار بورس و اوراق بهادار می تواند از جمله محیط های این بخش باشد.

Online /Telephonic Interpretation

یکی از مهم ترین بخش ها در دوره های آموزشگاه زبان ترجمه همزمان ما بخش تلفنی و یا انلاین ما است که بسیار مرسوم شده است. بیان مشکلات موجود در ارتباط ، درخواست بهبود کیفیت صدا و تصویر و نمونه های عملی این کار از سرفصل های این دوره است.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.