آموزش زبان اسلواکی

آموزش زبان اسلواکی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان اسلواکی Slovak Language  را که بیش از ۵٫۶ میلیون نفر در دنیا با آن صحبت می کننند به زبان آموزان آموزش می دهد. این زبان در کشور اسلواکی ، لهستان ، رومانی ، اکراین ، کانادا ، آمریکا استفاده می شود.

آموزش زبان اسلواکی
آموزش زبان اسلواکی

زبان اسلواکی از چه خانواده ای است؟

این زبان از ریشه هندو اروپایی است و به شاخه زبان های West Slavic Languages هستند که نزدیکی زیادی به زبان های چک ، لهستانی دارد.

بعد از جدا شدن چک اسلواکی در سال ۱۹۹۳ ، زبان اسلواکی و کشورش کم کم شروع به پیدا کردن اختلاف با زبان چکی کردند . اما هنوز هم ریشه های دو زبان به هم نزدیک است و افراد در دو کشور می توانند حرف یکدیگر را متوجه شوند.

منابع نوشتاری به زبان اسلواکی چندان زیاد نیستند اما می وان گفت ادبیات و نوشتار این کشور تا قرن نوزدهم چندان قابل توجه نیست. در بین سال های ۱۹۱۸ تا ۱۹۳۸ ادبیات کشور اسلواکی شکل گرفت و توانست خودی نشان دهد. بسیاری از مردم کشور های چک اسلواکی هم چنان خود را یک کشور مشترک می دانند و نمی توانند جدایی دو کشور را قبول کنند.

آموزش زبان اسلواکی در ایران برای اولین بار تنها در موسسه زبان ایران آکسفورد شکل می گیرد. تمامی کلاس ها به صورت خصوصی و یا نیمه خصوصی هستند.از الفبای زبان اسلواکی تا مکالمه این زبان برای زبان آموزانی که خواستار تحصیل در کشور اسلواکی هستند تا کسانی که ویزای شینگن را نیاز دارند همه به نوعی امکان نیاز به این زبان را دارند.

معمولا رشته های پزشکی و دندانپزشکی در کشور اسلواکی متقاضیان زیادی دارد و برخی از دانشجویان از ایران دوست دارند در این رشته ها تحصیل کنند.

در صورت نیاز به آموزش زبان اسلواکی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید تا شرایط برایتان شرح داده شود.