چند قانون طلایی برای یادگیری اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به چند قانون طلایی برای یادگیری اسپانیایی اشاره می کند که اگر آنها را به کار ببندید بهترین نتیجه را از فرآیند آموزش زبان اسپانیایی خود بگیرید. پس با ما همراه باشید.

چند قانون طلایی برای یادگیری اسپانیایی

چند قانون طلایی برای یادگیری اسپانیایی
چند قانون طلایی برای یادگیری اسپانیایی

۱- به صورت روزانه اسپانیایی صحبت کنید.

با مردمی گپ بزنید که زبان اولشان اسپانیایی است. شما باید تا جایی که می توانید صحبت کنید پس تلاش کنید تا مدت زمانی را که موقع صحبت با گویشوران بومیِ اسپانیایی از انگلیسی استفاده می کنید، محدود کنید. حتی اگر شما به گویشوران بومی دسترسی ندارید، می توانید فقط با خود صحبت کنید. هر موقع که در افکار خود فرو رفتید، تلاش کنید تا این کار را به اسپانیایی انجام دهید. خواه شما منتظر یک قهوه هستید یا درباره ی تلویزیون فکر می کنید، تلاش کنید تا دیالوگ ذهنی خود را به اسپانیایی برقرار کنید.

۲- فعالانه گوش کنید.

خواه شما در حال صحبت با یک گویشور اسپانیایی بومی هستید یا از یک منبع آنلاین استفاده می کنید، صداها را لیست کرده و تلاش کنید تا آن ها را تقلید کنید. شما نه تنها باید تلاش کنید تا آن چه را که گفته می شود درک کنید، بلکه همچنین باید روی چگونگی گفتن آن تمرکز کنید.

۳- روی راحت ترین قسمت های زبان تمرکز کنید.

مشخص کنید که چه چیزی باعث راحتیِ یادگیری زبان می شود و خود را با هر یک از پیچیدگی های آن خسته نکنید. چیزهای زیادی وجود دارند که یادگیری اسپانیایی را راحت می سازند که شامل این موارد هستند:
• اسپانیایی آوایی است پس یادگیری تلفظِ لغتی که می خوانید باید راحت تر از یادگیری انگلیسی باشد.
• در حالی که زبان های دیگر در قوانین زبان خود استثنائاتی دارند، اسپانیایی هیچ استثنائی ندارد. برای مثال، زبان چک ۱۴ روش برای گفتن خیلی از لغات خود دارد در حالی که اسپانیایی استثنائی ندارد. لغت “casa” در اسپانیایی همیشه “casa” خواهد بود.
• اسپانیایی از لحن ها استفاده نمی کند. برای مثال، Punjab می تواند معنای حرف صامت مشابه را عوض کند، بسته به صرف کردن شما موقع گفتنش یا این که خواه لحن شما بالا یا پایین باشد. اسپانیایی مشابه انگلیسی آهنگ های مشابهی دارد پس احتمال دارد که آشنا به نظر برسد.

۴- مثبت باشید.

یک ذهنیت مثبت و کنجکاو داشته باشید. شما موقع یادگیری چگونگی سلیس صحبت کردن به اسپانیایی باید رویکردی مثبت داشته باشید. صبور باشید و تا جایی که امکان پذیر است خود را در زبان غوطه ور سازید.

برای شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ما تماس بگیرید.