آموزش زبان اسپانیایی از راه دور

آموزش زبان اسپانیایی از راه دور

ترکیب Distance Learning عبارت جدید ولی پر کاربردی در دنیای امروز است. در آموزش زبان اسپانیایی از راه دور و به ظور کلی هر علمی از این طریق فیزیک کمترین اهمیت را پیدا می کند. یعنی به هیچ عنوان حضور فیزیکی شما در کلاس الزام آور نیست. دیگر کلاس ها به صورت سنتی نیاز به حضور شما ندارند. شما می توانید همه چیز را همانند کلاس واقعی ببینید ولی در عین حال در منزل خودتان باشید. امروزه دانشگاه های بزرگی همانند دانشگاه هاروارد و دانشگاه آکسفورد بسیاری از دوره های خود را از طریق اینترنت برگزار می کنند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان اسپانیایی در ایران است که دوره های آموزش زبان اسپانیایی از راه دور را برگزار می کند و در پایان دوره مدرک معتبر بین المللی نیز اعطا می کند.

آموزش زبان اسپانیایی از راه دور
آموزش زبان اسپانیایی از راه دور

خوشبختانه با افزایش سرعت اینترنت در سال های اخیر برگزاری دوره های مجازی بسیار آسان تر شده و دستیابی به هدف تساوی آموزشی برای همه را بسیار آسان تر کرده است. هر چند جالب است بدانید که این نوع از آموزش چندان جدید هم نیست. دانشگاه لندن برای اولین بار در سال ۱۸۵۸ برخی از رشته های خود را با این روش غیر حضوری برگزار کرد اما از آن زمان تا حالا دنییا بسیار تغییر کرده است. شما همین الان می توانید به راحتی ایمیل های خود را چک کنید ، ویدیو را از طریق اینترنت ببینید ، حتی می توانید با استادتان بر سر یک نکته ساعت ها چت کنید بدون اینکه از صندلیتان تکان بخورید.
در آموزش زبان اسپانیایی از راه دور آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همه چیز در کنترل شماست. زمان برگزاری کلاس ها ، روز هایی که کلاس می خواهید و حتی استادتان نیز قابل تغییر است. منابع آموزشی کاملا رایگان برایتان ارسال می شوند و پایان دوره مدرک معتبر با کد رهگیری برایتان فرستاده خواهد شد.
اگر دوست دارید از شرایط آموزش زبان اسپانیایی از راه دور ایران آکسفورد بیشتر مطلع شوید با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.