اسپانیایی برای کودکان: از کجا شروع کنیم و منابع آنلاین

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما اسپانیایی برای کودکان: از کجا شروع کنیم و منابع آنلاین را نشان می دهد.

اسپانیایی برای کودکان: از کجا شروع کنیم و منابع آنلاین
اسپانیایی برای کودکان: از کجا شروع کنیم و منابع آنلاین

 

پس بداینم اسپانیایی برای کودکان: از کجا شروع کنیم و منابع آنلاین چه مواردی هستند

اسپانیایی برای کودکان: موسیقی

ترانه‌های اسپانیایی از بهترین‌ روش‌ها برای آشنا کردن کودکان با زبان هستند. سن‌شان هر چقدر هم که باشد (حتی تازه متولدین)، می‌توانند به موسیقی گوش دهند. حتی شواهدی هم هست که کودکان شروع به شبیه‌سازی زبان از پیش از تولد می‌کنند.

کجا می‌توانید این موسیقی اسپانیایی را پیدا کنید؟

موسیقی اسپانیایی برای بچه‌ها: Pandora

برای لالایی‌های آنلاین اسپانیایی، انتخاب‌های بهتری از Pandora وجود ندارند.

صرفاً درون قسمت جستجوی پاندورا تایپ کنید “canción de cuna” (لالایی به زبان اسپانیایی)، و یک ایستگاه در نتایج جستجوی شما نشان داده می‌شود که شامل ده‌ها ترانه‌ی مناسب کودک به زبان اسپانیایی است. برای گوش دادن به تمام فهرست آهنگ‌ها نیاز دارید که یک حساب کاربری رایگان با پاندورا بسازید.

موسیقی اسپانیایی برای بچه‌ها: AprenderEspanol.org Canciones Infantiles

AprenderEspanol.org Canciones Infantiles شامل چهل ترانه‌ی اسپانیایی کودکانه به همراه ویدئو و متن شعر برای دنبال کردن است. برخی از کودکان برای درک متن شعر خیلی کوچک خواهند بود اما ویدئوها برای کودکان از تمام سنین بامزه و سرگرم کننده هستند.

موسیقی اسپانیایی برای بچه‌ها: Rockalingua

من ارائه‌ی ترانه‌ها در Rockalingua را دوست دارم. هر آهنگ همراه با نمایش‌ها و متن شعرهایی برای دنبال کردن است.

تقریباً تمام ترانه‌ها برای هرکسی که به آن‌ها گوش دهد رایگان هستند. محتوای خیلی بیشتری در این سایت موجود است شامل ویدئو‌ها، بازی‌ها و دیکشنری‌های تصویری، اما برای دسترسی به اغلب آن‌ها نیاز به ایجاد حساب کاربری دارید.

اسپانیایی برای کودکان: کارتون‌ها

تماشای تلویزیون تا وقتی که به طریقه‌ی درست سروقت آن بروید، می‌تواند راهی عالی برای یادگیری یک زبان باشد. برای بالغین این به معنای یادداشت‌برداری و تماشای چندین باره‌ی صحنه‌هاست.

کارتون‌های کودکان متفاوت است. برخلاف برنامه‌های بزرگ‌سالان، برنامه‌ها برای کودکان کم سن و سال برای کسانی طراحی شده است که تسلط کاملی بر زبان ندارند. آن‌ها شامل واژگان ساده هستند که به راحتی فهمیده می‌شود. حتی اگر هر لغت را ندانید، همچنان می‌توانید داستان را دنبال کنید.