آموزش زبان اسپانیایی در سفر

آموزش زبان اسپانیایی در سفر

بسیاری از افراد به زبان اسپانیایی نیاز مبرم دارندو ترجیح می دهند در مدت زمان کوتاه به برخی از اصطلاحات مهم این زبان آشنا شوند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به این زبان آموزان به هیچ عنوان خود اموز های دو زبانه آموزش زبان اسپانیایی در سفر را پیشنهاد نمی دهد. این خود آموز ها باعث ایجاد مشکلاتی در روند یادگیری زبان اسپانیایی می شوند و فرد را به ترجمه کردن عادت می دهند. در دوره های آموزش زبان اسپانیایی برای مسافران آموزشگاه ایران آکسفورد سعی می شود تا از همان ابتدا به صورت علمی و در مدت زمانی کوتاه علاوه بر یادگیری زبان اسپانیایی ، خلاقیت در به کار گیری زبان هم به زبان آموزان آموزش داده شود. در این مقاله به برخی از مواردی که شما در یک یادگیری مقدماتی آموزش اسپانیایی در سفر نیاز دارید اشاره می کنیم تا بتوانید برای انها برنامه ریزی داشته باشید:

  • احوالپرسی کردن:

این قسمت از زبان برای همه کسانی که قصد آموزش زبان اسپانیایی در سفر را دارند و یا به هر شکل دیگری قصد برقراری ارتباط با زبان اسپانیایی را دارند بسیار مهم به حساب می آید.

  • پیدا کردن آدرس:

اگر شما قصد سفر به یک کشور اسپانیایی زبان را دارید حتما باید بتوانید موقعیت خود را مشخص کنید. آموزش زبان اسپانیایی در سفر آموزشگاه ایران آکسفورد به شما کمک می کند تا از این سردرگمی نجات پیدا کنید.

  • آشنایی با قوانین فرهنگی و اجتماعی :

برای سفر به هر کشوری باید تا حدی به فرهنگ آن کشور آشنا بود تا با مشکل مواجه نشد. در ایران آکسفورد شما آماده می شوید تا به دنیای جدید زبان اسپانیایی وارد شوید.

  • مکالمه اسپانیایی:

شاید مهم ترین بخش یک دوره آموزش زبان اسپانیایی در سفر توانایی مکالمه با افراد در کشور های اسپانیایی زبان باشد. شما باید به حدی اعتماد به نفس پیدا کنید که در هر موقعیتی بتوانید از زبانتان بهره ببرید. موسسه زبان ایران آکسفورد این توانایی را به شما می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای دوره های آموزش زبان اسپانیایی درسفر ایران آکسفورد با شماره های موسسه تماس بگیرید.