دوره فشرده اسپانیایی

دوره فشرده اسپانیایی
زبان اسپانیایی یا همان اسپانیول زبان رسمی بیش از ۲۲ کشور در سراسر جهان است. اگر شما نیز نیاز به شرکت در دوره فشرده اسپانیایی دارید و می خواهید این زبان را در مدت زمان نسبتا کوتاهی به اتمام برسانید می توانید در دوره فشرده اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید. اما قبل از آن بهتر است کمی اطلاعات خود را راجع به زبان اسپانیایی بالاتر ببرید.

دوره فشرده اسپانیایی
آموزش زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی به دو نام در دنیا بیان می شود. برخی از اسم espanol و برخی دیگر از اسم Castellano برای اطلاق زبان اسپانیایی استفاده می کنند.
مکزیک پر جمعیت ترین کشوری است که از این زبان استفاده می کند. جمعیتی حدود ۱۱۴ میلیون نفر در این کشور به زبان اسپانیایی صحبت می کنند.
اما نکته جالب در مورد کشور برزیل است. در سال ۲۰۰۵ قانونی در بزیل تصویب شد که تدریس زبان اسپانیایی در مدارس این کشور الزامی می باشد.
کشور آمریکا تا سال ۲۰۵۰ بزرگترین کشوری می شود که جمعیت اسپانیایی زبان در آن زندگی می کنند.
حالا که به اهمیت زبان اسپانیایی پی برده اید بهتر است به برخی اطلاعات دوره فشرده اسپانیایی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد توجه نمایید:
این دوره ها با کتاب های Suena تدریس می شوند و از سطح مبتدی A1 تا سطح C1 را شامل می شوند.
در دوره فشرده زبان اسپانیایی زبان آموز هر روز باید ۳ ساعت در کلاس حاضر شود. این دوره ها از نظر زمانی حدودا دو برابر دوره های عادی می باشند.
تعداد جلسات در هفته پنج الی شش جلسه می باشد. البته دوره های فشرده دیگری که فقط در آخر هفته ها برگزار می شوند نیز وجود دارد که در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره فشرده اسپانیایی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و با مشاورین ما در ارتباط باشید.