نویسندگان اسپانیایی زبان

نویسندگان اسپانیایی زبان
دریای کاراییب تا اسپانیا و کشور های آمریکای جنوبی همه در پر رنگ تر کردن ادبیات زبان اسپانیا نقش به سزایی دارند. از Miguel de Cervantes تا Gabriel Garcia Marquez همه از نویسندگان اسپانیایی زبان هستند که هر کدام قطب های بزرگی در ادبیات دنیا به حساب می آیند. همه می دانیم که هنر اهل قلم استفاده از زبان برای نشان دادن تخیل و افکار خود است. پس اگر شما هم در حال یادگیری زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هستید پس ناگزیر خواهید بود که نویسندگان اسپانیایی زبان را نیز بشناسید و حتی و برخی از آثار مهم ادبی را نیز بخوانید زیرا لذتی که این کار به شما خواهد داد غیر قابل وصف است. در زیر سعی می کنیم به برخی از مهم ترین نویسندگان اسپانیایی زبان به همراه آثارشان اشاره کنیم.

نویسندگان اسپانیایی زبان
نویسندگان اسپانیایی زبان

Don Quixote دن کیشوت اثر سروانتس
شاید بسیاری از ما کارتون و فیلم این اثر را دیده باشیم. این اثر یکی از رمان هایی است که در لیست پرفروشترین ها قرار گرفته است.
One Hundred Years of Solitude اثر گابریل گارسیا مارکز
اگر آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بخواهد فقط یک کتاب را در بین این آثار معرفی کند همین اثر گابریل ماکز خواهد بود. این اثر با بردن جایزه نوبل ادبی ، توانست به عنوان یکی از بزرگترین کارهای دنیای مدرن نویسندگان اسپانیایی زبان به حساب بیاید.
کتاب سایه باد اثر Carlos Ruiz Zafon
در ادبیات معاصر زبان اسپانیایی نام Zafon بسیار شناخته شده است. این اثر نه تنها توانست بیش از ۱۵ میلیون نسخه بفروشد بلکه نظر مثبت بسیاری از منتقدان را نیز به خود جلب کرد. این نویسنده با لحن فانتزی خود توانست نظر های بسیاری را به خود جلب کند.
اثر The Old Gringo از کارلوس فوئنتوس
Carlos Fuentos از آن دسته از نویسندگان اسپانیایی زبان است که دغدغه های همچون جنگ ، استعمار ، مرگ و فرهنگ را به خوبی در اثرش گنجانده است.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما پیشنهاد می دهد که تمامی این کتاب ها را بخوانید زیرا برای آموزش زبان اسپانیایی بسیار مناسب هستند.