مدرک زبان اسپانیایی

مدرک زبان اسپانیایی
دیپلم داشتن و یا داشتن یک Certificate نه تنها می تواند برای خود شما انگیزه ایجاد کند بلکه برای آینده شما و رزومه کاری شما می تواند بسیار مهم باشد. مدرک زبان اسپانیایی هم همانند زبان انگلیسی می تواند برای مهاجرت و یا تحصیل در کشور های اسپانیایی زبان بسیار مفید باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کلاس آموزش زبان اسپانیایی در ایران اطلاعات مدرک زبان اسپانیایی و انواع آن را برای شما ارائه می دهد.

مدرک زبان اسپانیایی
مدرک زبان اسپانیایی

DELE
این مدرک زبان اسپانیایی معتبرترین و رایج ترین مدرک زبان اسپانیایی می باشد. Diplomas de Español como Lengua Extranjera که ترجمه لغت به لغت آن می شود ” دیپلم زبان اسپانیایی به عنوان زبان خارجی ” . موسسه Cervantes برگزار کننده آن می باشد.این مدرک از A1 شروع و تا C2 وجود دارد.
CELU
Certificate of Use of Language in Spanish و یا اسپانیایی آن که Certificado de Espanol : Lengua y Uso که مدرکی برای استفاده زبان اسپانیایی می باشد. این آزمون بیشتر برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در آرژانتین را دارند جزو موارد ضروری است. در این آزمون فقط دو سطح قبولی دارد : متوسط و پیشرفته. این مدرک زبان اسپانیایی بیشتر برای این طراحی شده است که توانایی استفاده از زبان اسپانیایی در هر شرایطی را در زبان آموزان مورد سنجش قرار دهند.
CELA
این آزمون با قیمت حدود ۷۵ $ در هر سه سطح مبتدی ، متوسط و پیشرفته وجود دارد. این آزمون نیز جزو آزمون های شناخته شده زبان اسپانیایی است. اگر شما بتوانید نمره ای بالاتر از ۶۳ کسب کنید به شما مدرک زبان اسپانیایی نیز ارائه می شود. هر چهار مهارت Listening, Speaking, Reading , Writing را در بر می گیرد و توسط دانشگاه مکزیک برگزار می شود.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شما را برای کسب دیپلم زبان اسپانیایی آماده می کند. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.