بازی های آموزش زبان اسپانیایی آنلاین

امروز می خواهیم در این مطلب آموزش زبان اسپانیایی به برخی از بازی های آموزش زبان اسپانیایی آنلاین اشاره کنیم که هم می توانند اوقات فراغت شما را پر کند و همزمان می توانید به یادگیری زبان اسپانیایی هم مشغول باشید. پس با ما همراه باشید.

بازی های آموزش زبان اسپانیایی آنلاین
بازی های آموزش زبان اسپانیایی آنلاین

به بازی های آموزش زبان اسپانیایی آنلاین توجه کنید:

این بازی های اسپانیایی رایگان روشی سرگرم کننده برای یادگیری زبان اسپانیایی است، دانش موجود خود را از زبان یا هر دو بیازمایید. دستور العمل ها به زبان انگلیسی هستند اما خودِ بازی ها مستلزم این هستند که شما لغات/عبارات اساسی و یا پیشرفته را به زبان اسپانیایی بدانید.

بازی ها به طور مشابهی برای کودکان و بزرگسالان عالی هستند و با سطح مهارت در زیر سازمان دهی می‌ شوند، پس یافتن محلی عالی برای شروع راحت است. پس شیرجه بزنید، و زبان اسپانیایی خود را تقویت کنید. احتمال دارد که شما بخواهید این تمرین های اسپانیاییِ رایگان و منابع رایگانِ دیگرِ یادگیریِ زبان اسپانیایی را بررسی کنید.

آیا آماده اید تا درباره ی مهارت های زبان اسپانیاییِ خود کمی جدی تر شوید؟ این دوره ها و پادکست های زبان اسپانیاییِ رایگان به علاوه ی این اپلیکیشن های رایگان یادگیری زبان به شما کمک خواهند کرد تا لغات، عبارات، و جملات جدید را یاد بگیرید.

در این جا لیستی از بازی های رایگان اسپانیایی آورده شده است که در یادگیری لغات اساسی، اعداد، رنگ ها، و عبارات پایه به شما کمک خواهد کرد.

  • Word Search – این بازی لغات ساده ی اسپانیایی را در کنار ترجمه ی انگلیسی شان نشان می دهد، و شما لغت اسپانیایی را در جستجوی لغت پیدا می کنید.
  • Spanish Word TossSpanish Word Toss از شما می خواهد تا دارت ها را به طرف هدف های بادکنک که ترجمه های لغات کلیدی انگلیسی هستند، پرتاب کنید. طبقه بندی ها شامل حیوانات، غذا، مردم، اعداد، روزهای هفته، و چیزهای بیش تری هستند. سه ضربه و آن گاه شما باید از اول شروع کنید!
  • Whack-a-Word – یک لغت اسپانیایی نشان داده و گفته می شود و شما باید روی ترجمه ی انگلیسی اش کلیک کنید که قبل از این که دوباره در سوراخ ناپدید شود، ظاهر می شود.
  • Spanish Vocabulary – متن اسپانیایی را با تصاویر مطابقت دهید. شما به جای آن می توانید با حالت صوتی بازی کنید پس باید قبل از انتخاب تصویری که با لغت می آید لغت را بشنوید.

Memory  – تعدادی از بازی های حافظه در طبقه بندی های مختلفِ زیادی، مانند حیوانات، لباس ها، غذا، و مردم هستند‌. شما باید مثلاً تصاویر را با هم مطابقت دهید، که وقتی روی می دهند که لغات اسپانیایی بلند گفته شوند تا به ارتباط کمک کنند.