موسسه آموزش زبان اسپانیایی

موسسه آموزش زبان اسپانیایی

موسسه آموزش زبان اسپانیایی برای کسانی که قصد یادگیری زبان اسپانیایی را دارند و به قصد تحصیل یا مهاجرت به اسپانیا یا کشور های آمریکای جنوبی نیاز به آموزش زبان اسپانیایی دارند ، موسسه زبان ایران آکسفورد یکی از بهترین موسسات آموزش زبان اسپانیایی در تهران و ایران می باشد.

زبان اسپانیایی

موسسه زبان ایران آکسفورد دارای فاکتور هایی است که این آموزشگاه را از دیگر موسسات زبان اسپانیایی در تهران متمایز می کند.

موسسه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه زبان در تهران است که:

  • در لیست آموزشگاه های زبان British Council ثبت شده است.
  • عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد می باشد.
  • Subscriber اصلی Oxford University Press  می باشد.

کلاس های موسسه آموزش زبان اسپانیایی ایران آکسفورد با حفظ سطح استاندارد های بالا و در زمان ها و گزینه های زیادی برگزار می شوند.

در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی موسسه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که قصد یادگیری زبان اسپانیایی را دارند کلاس های نیمه خصوصی و گروهی را برگزار می کند و در ساعت های مختلف برای زبان اموزان با شرایط مختلف برگزار می نماید.

موسسه آموزش زبان اسپانیایی ایران آکسفورد حتی برای کسانی که شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند و یا در شهرستان ها زندگی می کنند کلاس های غیر حضوری آموزش اسپانیایی را از طریق اینترنت برگزار می کند . این کلاس ها تمامی شرایط کلاس حضوری را دارند و بسیار برای پیشرفت زبان آموز مفید هستند و در شرایط کاملا فشرده برگزار میشوند.

در موسسه آموزش زبان اسپانیایی ایران آکسفورد کتاب های Suena کار می شوند و پس از این دوره زبان آموزان برای آزمون سفارت اسپانیا DELE آماده می شوند. این مدرک برای زبان اموزانی که قصد مهاجرت و یا تحصیل را دارند لازم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون موسسه آموزش زبان اسپانیایی ایران آکسفورد با شکاره های موسسه تماس بگیرید.