کتاب آموزش زبان اسپانیایی USO

کتاب آموزش زبان اسپانیایی USO

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دارای قوی ترین کادر آموزش زبان اسپانیایی در ایران می باشد. در این بخش قصد داریم به بررسی یکی از قدیمی ترین و پرکاربرد ترین کتاب های آموزش زبان اسپانیایی Gramática de uso del español  بپردازیم. کتاب آموزش زبان اسپانیایی USO اگرچه کمی قدیمی است اما به جرات می توان گفت یکی از بهترین متد ها برای یادگیری گرامر زبان اسپانیایی است.

کتاب آموزش زبان اسپانیایی USO
کتاب آموزش زبان اسپانیایی USO

در کتاب آموزش زبان اسپانیایی USO چه مطالبی ارائه شده است؟

این کتاب سعی کرده تمامی سوالات موجود در گرامر را به شما توضیح دهد. سطح کتاب از A1 شروع و تا C2 ادامه  پیدا می کند. آخرین سطح کتاب سطح Avancado می باشد که برای زبان آموزانی که در سطح بالایی یادگیری زبان اسپانیایی هستند مناسب است.

مزیت های کتاب آموزش زبان اسپانیایی USO

ارائه نکات گرامر اسپانیایی به صورت بسیار دقیق و با توضیحات زیاد

وجود مثال های فراوان برای فهم بهتر موضوع ارائه شده

جدول بندی و شکل های مناسب

آوردن نکته گرامری در مکالمه و موقعیت های مختلف

یکی از منابع بسیار خوب برای موفقیت در آزمون DELE

در حال حاضر کتاب های موجود در بازار همانند Prisma و Suena به اندازه کافی سعی کرده اند نکات قواعد زبان اسپانیایی را توضیح دهند و همانند گذشته دیگر احساس نیاز به کتاب USO کم شده است. اما یکی از خصوصیات منحصر به فرد این کتاب تقسیم گرامر به ۱۲۶ بخش است. همین تقسیم بندی دقیق تقریبا حتی ضعیف ترین زبان آموزان را متوجه ریزه کاری های گرامر زبان اسپانیایی می کند.

بخش دیگر کتاب آموزش زبان اسپانیایی USO که بسیار مفید است اشاره به اشتباهات رایج در زبان اسپانیایی است. این اشتباات تقریبا برای همه امکان اتفاق افتادن را دارند و باید از آنها پرهیز کرد.

برای آموزش زبان اسپانیایی توسط اساتید Native اسپانیایی می توانید در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی ایران آکسفورد شرکت کنید.