موسسه زبان اسپانیایی

موسسه زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی از زبان های بسیار پر کاربرد و پر اهیمت در دنیا می باشد. موسسه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد سعی کرده در دوره های آموزش زبان اسپانیایی خود به این میل روز افزون به یادگیری زبان اسپانیایی پاسخ دهد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های خود سعی می کند زبان اموزان را برای یادگیری زبان اسپانیایی برای مقاصد مختلف همچون مهاجرت ، تحصیل در کشور های اسپانیایی زبان و … اماده می سازد.

spanish-language-learning-bn

خیلی از شما شاید تصور کنید که یادگیری یک زبان دشوار باشد. اما اگر در شرایط درست و با اساتیدی مجرب به یادگیری زبان بپردازید می توانید آن را به اسانس و در مدتی نسبتا کوتاه یاد بگیرید. موسسه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد با گرد اوری اساتیدی مجرب و با تحصیلات مرتبط سعی کرده بتواند نیاز روز افزون آموزش زبان اسپانیایی را برای زبان آموزان خود پاسخ دهد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های اموزش زبان اسپانیایی خود را با گزینه های متعددی برگزار می نماید تا تمامی زبان آموزان با شرایط مختلف بتوانند از انها استفاده کنند.

  • دوره های ترمیک زبان اسپانیایی
  • دوره های نیمه خصوصی و خصوصی زبان اسپانیایی
  • دوره های غیرحضوری و آموزش از راه دور زبان اسپانیایی

کلاس های موسسه زبان ایران آکسفورد با کتاب های Suena برگزار می شوند. این کتاب از جمله کتاب هایی است که بر روی مکالمه زبان اسپانیایی تمرکز دارد و جدیدترین متد آموزش زبان اسپانیایی به حساب می آید. کسانی که زبان اسپانیایی را برای شرکت در آزمون سفارت اسپانیا DELE نیاز دارند می توانند در این دوره ها خود را برای موفقیت در آزمون DELE شرکت کنند.  منابع انلاین اموزش زبان اسپانیایی نیز در اختیاز زبان اموزان قرار می گیرد تا بتوانند به بهترین نحو در جریان زبان اسپانیایی قرار بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.