آموزش زبان اسپانیایی صوتی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به همه زبان آموزان تاکید می کند که سعی کنند هر چه بیشتر از حس شنوایی خود در یادگیری زبان اسپانیایی استفاده کنند. آموزش زبان اسپانیایی صوتی دغدغه خیلی از عاشقان زبان اسپانیایی است. امروز به معرفی سایت های می پردازیم که از نظر ما بهترین و کاربر پسند ترین شرایط را برای دانلود فایل های آموزش زبان اسپانیایی صوتی در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

آموزش زبان اسپانیایی صوتی
آموزش زبان اسپانیایی صوتی

سایت Notesinspanish.com

این سایت بهترین منبع برای همه افراد است. یک سایت بسیار منظم با طبقه بندی مناسب و به روز رسانی عالی برای زبان آموزان می باشد. فایل های موجود در سایت به صورت MP3 قابل دانلود هستند. هم چنین شما می توانید با ثبت نام در سایت و وارد کردن ایمیل خود به راحتی می توانید دروس بخش Beginner Spanish را دریافت کنید و از منابع رایگان سایت بهره ببرید.

www.podcastinspanish.org

این وب سایت تنها توجهش به آموزش صوتی است. Podcast ها یا همان فایل های صوتی بر روی تمامی دستگاه ها همانند کامپیوتر ، موبایل  و یا تبلت قابل اجرا هستند. درس ها بر اساس سه سطح ارائه می شوند:

سطح ۱ یا Beginner

سطح ۲  یا Lower Intermediate تا Intermediate

سطح ۳ یا Upper Intermediate

اکثر فایل ها مکالمه های چند نفره و یا مصاحبه هایی است که به زبان اسپانیایی انجام شده اند. لهجه های مختلفی همانند اسپانیایی مادریدی و اسپانیایی آمریکای جنوبی در فایل ها آورده شده است. همانند وب سایت Notes In Spanish این سایت هم کاملا رایگان می باشد. البته شما می توانید با پرداخت مبلغی از دیگر امکانات سایت نیز استفاده کنید که اختیاری است.

وقتی شما بیهوش می شوید اولین حسی که هنگام به هوش آمدن به شما باز می گردد ، حس شنوایی است. پس حتما از این نعمت به خوبی استفاده کنید تا سریع تر یادگیری اسپانیایی را تجربه کنید.

برای شرکت در کلاس ها با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.