نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی

نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما که آنقدر خوش شانس نبوده اید که در یک خانواده دو  زبانه بزرگ شده باشید و هر روز درگیر کامپیوتر و استفاده از آن هستید نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی را به شما معرفی می کند. البته خیلی از افراد رابطه خوبی با این گونه نرم افزار ها برقرار نمی کنند. اما اگر شما جزو آن دسته از افراد نیستید پس حتما این لیست ما را تهیه کنید. این لیست سعی کرده بهترین نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی را بیان کند.

نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی
نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی

هر گونه سبکی برای یادگیری خود دارید باید بدانید که نرم افزار ها آن را درک نمی کنند و تقریبا با همه با یک چشم رفتار می کنند. آنها معمولا سعی می کنند همان محیطی که کودکان برای یادگیری استفاده می کنند را شبیه سازی کنند. در اینکه این روش درست است یا نه بحث نمی کنیم . و سعی می کنیم مفید ترین آنها را برایتان بیاوریم.

Duolingo

این نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی هر آنچه خوبان همه دارند را یکجا دارد.محیط آنلاین و چند زبانه این نرم افزار سعی می کند تقریبا شما را از هر سطحی بالا بیاورد. داشتن نسخه Trial نیز کمک می کند قبل از پرداخت هزینه به خوبی آن را بررسی کنید.

Rosetta stone Language Learning

اگر داشتن آنالیز صدای شما و انواع و اقسام برنامه های پیچیده برایتان اهمیت دارد و آنلاین بودن هم گزینه مهمی برایتان به حساب نمی آید. می توان گفت این نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی برایتان بسیار مفید است.

Fluenz

این نرم افزار بهترین گزینه برای افراد مبتدی در زبان اسپانیایی است. نداشتن درس بر روی وب سایت این رم افزار و به روز شدن های کند از نقطه ضعف های این نرم افزار است. اما سرعت یادگیری مناسب می تواند تمامی این نقض ها را پوشش دهد.

اگر کلاس زبان اسپانیایی گزینه شماست پس حتما با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.