آموزش زبان اسپانیایی

آیا برای برای آموختن دومین زبان پرگوینده دنیا یعنی زبان اسپانیایی آماده اید؟ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش زبان اسپانیایی را فقط با حرفه ای ها انجام می دهد. اساتید native اسپانیایی ، تحصیل کرده های اسپانیا و کشور های اسپانیایی زبان و یا اساتیدی که در سفارت اسپانیا مشغولند و یا در دانشگاه های برتر ایران تحصیل کرده اند.

Spanish Language Course
Spanish Language Course

زبان اسپانیایی را بدون شک باید دومین زبان دنیا بعد از انگلیسی نامید. اما موسسه زبان بین المللی ایرانیان دلایلی برای آموزش اسپانیایی می آورد تا شما اهمیت فوق العاده این زبان را با تمام وجود حس کنید و بدانید چرا باید زبان اسپانیایی را یاد بگیریم:

 1. زبان بیش از ۳۵۰ میلیون نفر در دنیا زبان اسپانیایی است.
 2. زبان اسپانیایی دومین زبانی است که در دنیا به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود.
 3. در آمریکا دومین زبان مهم برای کارفرمایان زبان اسپانیایی است.
 4. زبان رسمی بیش از ۲۲ کشور در دنیا زبان اسپانیایی است.
 5. سومین زبان سایت های اینترنتی زبان اسپانیایی است.

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد عبارتند از:

دوره های مکالمه زبان اسپانیایی  با کتاب های Nuevo Prisma

دوره های آمادگی آزمون سفارت DELE اسپانیایی

چرا زبان اسپانیایی را در موسسه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد بیاموزیم؟

آموزش زبان اسپانیایی در عین اینکه می تواند بسیار شیرین باشد ، در صورت انتخاب اشتباه می تواند بسیار مشکل و نشدنی به نظر برسد. آموزش اسپانیایی برای هر هدفی که باشد بسیار مهم است چون می تواند افق های گسترده ای را برای آینده دانشجویان فراهم نماید. انتخاب صحیح کلاس زبان اسپانیایی و آموزش زبان اسپانیایی با روش درست مهم ترین چالش پیش روی دانشجویان است. اما موسسه زبان بین المللی ایرانیان ( ایران آکسفورد ) می تواند شما را در این راه یاری کند زیرا:

 1. اساتید ما اساتید native اسپانیایی ، کارمندان سفارت اسپانیا و مترجمین اسپانیایی و یا تحصیلکردگان با تجربه این رشته در بهترین دانشگاه های ایران هستند.
 2. موسسه زبان بین المللی ایرانیان جزو تنها موسسات در ایران است که دوره های آمادگی آزمون سفارت اسپانیا را برگزار می نماید.
 3. برنامه آموزش زبان اسپانیایی در موسسه و سایت ایران آکسفورد همواره شما را به بهترین و سریع ترین نحو برای هدف خاص خودتان آماده می کند.
 4. در دوره های مکالمه زبان اسپانیایی در موسسه زبان ایرانیان کتاب آموزش اسپانیایی Nuevo Prisma استفاده می شوند و در کنار آن نرم افزارهای آموزشی اسپانیایی و هم چنین فیلم های آموزشی اسپانیایی extra کار می شوند.
 5. در دوره های امادگی آزمون اسپانیایی DELE در موسسه بین المللی ایرانیان دوره ها به صورت تضمینی و با ضمانت نامه کتبی ارائه می شوند و در صورت عدم موفقیت هزینه به دانشجویان مسترد می شود.
 6. نرم افزار ها آموزشی اسپانیایی ، نمونه آزمون های اسپانیایی ، فیلم ها و هم چنین برخی از کتاب های مورد نیاز دانشجویان به صورت رایگان در دسترس دانشجویان موسسه زبان بین المللی ایرنیان ( ایران آکسفورد ) قرار می گیرد و دانشجویان می توانند از دانلود آموزش زبان اسپانیایی در سایت ایران آکسفورد بهره مند شوند.
 7. قوانین مهاجرت به اسپانیا و کشور های اسپانیایی زبان و هم چنین شرایط مهاجرتی آن نیز در سایت ایران آکسفورد قرار می گیرد و مشاوره های لازم به دانشجویان موسسه زبان بین المللی ایرانیان صورت می گیرد.

آموزش گام به گام زبان اسپانیایی

هر زبان را باید به صورت علمی آموزش ببینید. باید واقع بین باشید و فریب تبلیغات دروغین را نخورید. ما در موسسه زبان ایران آکسفورد به صورت مرحله ای مکالمه زبان اسپانیایی شما را ارتقا می دهیم. بر اساس CEFR که همان سیستم سطح بندی زبان ها در اتحادیه اروپا است شما باید از سطح A1 شروع کنید و در انتها به سطح C2 برسید. در این بین شما ۶ سطح دارید. ما به شما لذت بردن از زبان اسپانیایی را در حین یادگیری آن یاد می دهیم.

کلاس فیلم آموزش زبان اسپانیایی

Spanish Language Movie Class
Spanish Language Movie Class

ما در ایران آکسفورد بر لذت بردن از کلاس اسپانیایی بسیار تاکید داریم. شما در کلاس ها از محیطی بسیار فعال و شاد برخوردار خواهید بود که کلاس های فیلم زبان اسپانیایی هم از آن دسته می باشند. با دیدن فیلم شما علاوه بر یادگیری زبان اسپانیایی با لهجه های مختلف و زبان اسپانیایی روز دنیا تسلط پیدا می کنید.

کافه زبان اسپانیایی

language cafe Spanish iran oxford
language cafe Spanish iran oxford

کافه زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران اکسفورد اولین و تنها کافه ای است که می توانید در کنار دوستانتان باشید وعلاوه بر خوردن یک قهوه و گذراندن زمان با دوستان و اساتید خود به رایگان کلاس برگزار کنید.

آزمون DELE اسپانیایی

بعد از اینکه در کلاس زبان زبان اسپانیایی شرکت کردید می توانید برای گرفتن مدرک زبان اسپانیایی DELE نیز اقدام کنید. مدرک DELE ( The Diplomas de Español como Lengua Extranjera ) همانند مدارک آیلتس و یا تافل در زبان انگلیسی هستند که برای مهاجرت و یا تحصیل در کشورهای اسپانیایی زبان مورد استفاده قرار می گیرد. سطح بندی این مدرک بر اساس CEFR اروپا می باشد که از A1 پایین ترین سطح تا C2 بالاترین سطح می باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در ایران تمامی دوره های مربوط به ازمون DELE را برگزار می کند.

لهجه های مختلف زبان اسپانیایی

کلاس زبان اسپانیایی در ایران آکسفورد شما را علاوه بر آشنایی با لهجه استاندارد اسپانیایی که لهجه اسپانیایی اروپایی می باشد، با لهجه های دیگر اسپانیایی یعنی اسپانیایی آمریکای جنوبی یا SudAmerica هم آشنا خواهید شد. اساتید بر هر دو لهجه مسلط هستند و شما می توانید به دلخواه خود لهجه زبان اسپانیایی مورد نظر خود را یاد بگیرید. اگرچه زبان پرتغالی زبانی جدا به حساب می آید اما با دانستن زبان اسپانیایی تا حدودی بر این زبان هم آشنایی پیدا کنید.

ویدیو آموزش زبان اسپانیایی

spanish language learning videos iran oxford
spanish language learning videos iran oxford

شما می توانید با استفاده از بخش ویدیو های آموزشی زبان اسپانیایی سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به آرشیوی از بهترین ویدیو های آموزشی توسط مدرسین ما قرار بگیرید که به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

دانلود کتاب های آموزش زبان اسپانیایی PDF رایگان

در بخش دانلود وب سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هم چنین شما می توانید به کتاب های متنوع و دیکشنری های زبان اسپانیایی رایگان دسترسی داشته باشید. پس حتما قسمت دانلود وب سایت ما را نیز ببنید.

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

بدون شک کلاس های آموزش زبان اسپانیایی به صورت حضوری از بهترین گزینه ها هستند. اما یادگیری آنلاین زبان اسپانیایی هم می تواند برای برخی از افراد از مفید ترین نوع کلاس ها باشد. در کلاس های آنلاین زبان اسپانیایی ایران آکسفورد استاد به صورت تصویری به زبان اموز آموزش می دهد. برای کسانی که امکان استفاده از کلاس یادگیری زبان اسپانیایی در تهران را ندارند و یا شغلشان اجازه شرکت در کلا حضوری را نمی دهد، می توانند این کلاس ها را به راحتی داشته باشند.

یادگیری زبان اسپانیایی از صفر

خالیتان کاملا راحت باشد. ما زبان اسپانیایی را از سطح مبتدی شروع می کنیم و شما را به سطوح پیشرفته C1 و C2 می رسانیم. یعنی شما از الفبای زبان اسپانیایی گرفته تا رسیدن به سطح مکالمه Advanced زبان اسپانیایی به راحتی می توانید از کلاس های ایران آکسفورد استفاده کنید.

آیا زبان اسپانیایی زبان راحتی است؟

بله ! جواب ساده و سریع به این سوال همین است. اما اگر بخواهیم کمی علمی تر نگاه کنیم باید به چند جنبه این زبان نگاه کرد. زبان اسپانیایی به نبست برخی زبان ها بسیار راحت تر است. به طور مثال زبان اسپانیایی نسبت به زبان آلمانی، فرانسه و یا حتی انگلیسی یادگیری سریعتری دارد اما این به این معنی نیست که نیاز به صرف زمان ندارد. شما باید به این زبان علاقه داشته باشید و کار را با یک موسسه زبان حرفه ای شروع کنید.

پس حالا که همه چیز را در مورد اموزش زبان اسپانیایی می دانید، ایران آکسفوردی شوید. برای ثبت نام می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مراجعه کنید و یا به قسمت ثبت نام انلاین سایت بروید.


آموزش اسپانیایی pdf

یادگیری زبان اسپانیایی می تواند با کتاب های آموزشی خوب بهبود بسیار بهتری داشته باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای این منظور برخی از سایت های که کتاب های الکترونیکی آموزش اسپانیایی pdf  را به زبان آموزان ارائه می دهد معرفی کند. موسسه زبان ایران آکسفورد سعی کرده برای آموزش اسپانیایی pdf سایت هایی را معرفی کند که تا جای ممکن منابع خود را به روز نمایند و بتواند فرمت PDF  را که قابل بررسی در همه شرایط باشند معرفی کند. با جستجوی این سایت در گوگل می توانید به منابع بسیار خوبی برای بهبود یادگیری زبان اسپانیایی خود کمک کنید.

Ebook3000

این سایت با داشتن کتاب های آموزش اسپانیایی pdf زیادی که در خود جای داده است می تواند یکی از اولین گزینه ها باشد. برای هر چهار مهارت زبان اسپانیایی reading, speaking , listening , writing کتاب هایی را معرفی می کند. هم چنین برای آموزش گرامر زبان اسپانیایی نیز به صورت کتاب های آموزش اسپانیایی pdf معرفی می کند.

 • Openculture

این سایت هم جزو سایت هایی است که علاوه بر داشتند آموزش اسپانیایی pdf فایل های صوتی و کتاب های الکترونیکی به همراه صدا و تصویر را نیز ارائه می دهد. این سایت علاوه بر آموزش زبان اسپانیایی ف تمامی زبان های زنده دنیا را در گنجینه خود جای داده است و می تواند کمک موثری برای زبان اموزان باشد.

 • Fsi-language-courses

این سایت به صورت تخصصی و در همه سطوح زبان های مختلف را آموزش می دهد. در بخش اسپانیایی نیز کتاب های آموزش اسپانیایی pdf زیادی را برای دانلود قرار داده است. این سایت هم چنین تفاوت موجود در بین لهجه های آمریکای لاتین اسپانیایی و اسپانیایی استاندارد را نیز نشان می دهد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان اسپانیایی در تهران و ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.


آموزش زبان اسپانیایی برای اندروید

یکی از دلایلی که توانست اندروید را بین کاربران بسیار محبوب کند قابلیت های زیادی بود که به راحتی در اخیتار برنامه نویسان قرار می گرفت تا با این پلت فرم هر کاری که می خواهند بکنند. در بحث آموزش زبان اسپانیایی برای اندروید می توان گفت که این قابلیت خود را به خوبی نشان داد و توانست باعث ایجاد یک سری از اپلیکیشن ها شد که آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی می کند بهترین برنامه های آموزش زبان اسپانیایی برای اندروید را به شما معرفی کند.

آموزش زبان اسپانیایی برای اندروید
آموزش زبان اسپانیایی برای اندروید

Learn Spanish – Español

Walingua با این اپلیکیشن کار را برای شما خیلی راحت کرده است. اول از همه می توانید انتخاب کنید که اسپانیایی Castellano یاد بگیرید یا اسپانیایی مکزیکی و حتی از چه سطحی شروع کنید. گرامر ، واژگان و حتی متن های خوب در این اپلیکیشن به وفور یافت می شود.

دانلود: Play.Google.com

Spanish Grammar

این اپلیکیشن تمرکز خود را بر روی گرامر زبان اسپانیایی قرار داده است. از صرف فعل تا زمان های مختلف و استفاده از حرف های تعریف در زبان اسپانیایی در این اپلیکیشن گنجانده شده است.

دانلود: Play.google.com

Learn Spanish Words Free

اگر زبان اسپانیایی را برای تجارت می خواهید ، برای مسافرت ، برای تحصیل یا برای هر هدف دیگری می توانید کلمات مرتبط با آن را به راحتی در این اپلیکیشن بیابید. از خصوصیات این اپلیکیشن اندروید این است که بیش از ۱۰۰۰۰ کلمه به صورت فلش کارت در آن قرار داه شده این است. داشتن بیش از ۵۰۰۰۰۰ کاربر در ماه باعث شده است که از محبوب ترین ها در گوگل استور باشد.

دانلود: Play.google.com

Spanish Phrases

اصطلاحات حرف اول را در این اپلیکیشن می زند. ۱۱۴۷ اصطلاح بسیار مفید به همراه تلفظ و در تقسیم بندی های مختلف به شما ارائه شده است و اصلا نیازی به داشتن اینترنت برای استفاده از این اپلیکیشن ندارید.

دانلود: Play.Google.com

اگر به کلاس آموزش زبان اسپانیایی داشتید نیز با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.


آموزش زبان اسپانیایی را شروع کنیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به دوستداران آموزش زبان اسپانیایی نشان می دهد که چگونه آموزش زبان اسپانیایی را شروع کنیم؟ قبل از شرکت در کلاس های زبان اسپانیایی موسسه زبان ایران آکسفورد این مطلب را با دقت بخوانید.

اما چگونه آموزش زبان اسپانیایی را شروع کنیم؟ :

چگونه آموزش زبان اسپانیایی را شروع کنیم؟
چگونه آموزش زبان اسپانیایی را شروع کنیم؟

۱. دایره ی لغات قابل ملاحظه ای در اسپانیایی بسازید
لغات، موانع سازه ی زبان هستند‌.
همان طور که شما شروع به یادگیری اسپانیایی می کنید، اگر به قدر کافی لغات را ندانید چیز زیادی اهمیت ندارد.
حالا، روش ایده آل برای افزایش قابل ملاحظه ی لغات در اسپانیایی در طول زمان با یادگیری همراه است – از اسپانیایی در زندگی روزانه ی خود استفاده کنید و لغات و عباراتی را بیاموزید که برایتان مفیدترین هستند.
با این حال، چون ما در این جا تحت مقداری فشاری زمانی هستیم، شما باید مسیر مستقیم تری را پیش بگیرید.
واقعیت اصلی در این جاست…
تحقیقات در بسامد لغات اسپانیایی به ما می گوید که ۱۰۰۰ تا از پر بسامدترین لغات در اسپانیایی برای ۸۷.۸% از تمام اسپانیایی گفتاری حساب می شود.
این یعنی شما فقط باید نزدیک به ۱۰۰۰ لغت را بیاموزید تا اکثر مسائلی را که به اسپانیایی می شنوید، متوجه شوید.

۲. یک دوره ی اسپانیایی خود آموز داشته باشید
موثرترین روش برای یادگیری اصول اسپانیایی معمولاً با یک کتاب خوب همراه است‌.
یکی از کتاب هایی که من توصیه می کنم را انتخاب کنید:
° Teach Yourself Spanish
° Colloquial Spanish
° Assimil Spanish with Ease

به هر سه نگاهی بیندازید و آن یکی را انتخاب کنید که بیش تر دوست دارید – و مطمئن شوید که با صوت همراه باشد!
موقعی که من کار کردن از طریق کتاب را توصیه می کنم مردم اغلب شگفت زده می شوند، اما واقعیت این است که آن ها شامل هر چیزی که شما برای یادگیری اسپانیایی به عنوان یک مبتدی لازم دارید، هستند، پس چرا از آن ها استفاده نکنید؟
هر روز کتاب را مطالعه کنید، و هدفتان این باشد که آن را بین ۴-۶ هفته کامل کنید.

۳. یک معلم خصوصی را آنلاین پیدا کنید
اگر شما می خواهید قادر باشید تا سریع به اسپانیایی صحبت کنید، نمی توانید قبل از شروع به صحبت منتظر بمانید.
بهترین مکان برای پیدا کردن معلمان خصوصی آنلاین و یا حضوری آموزشگاه زبان ایران آکسفورد است، پس به آن جا بروید و یک معلم خصوصی اسپانیایی پیدا کنید.
(در این جا یک جلسه ی بررسی وجود دارد.)
شما گزینه های زیادی را در اختیار دارید و می توانید معلمی را انتخاب کنید که اسپانیایی مختلفی را که شما در حال یادگیری هستید، صحبت کند.
کلاس های ۹۰ دقیقه ای را ۴-۵ بار در هفته انجام دهید. (به طور کم و اغلب موثرترین حالت است.)

 بیش از حد برای گرامر وسواس نشان ندهید
یکی از بزرگ ترین دام هایی که زبان آموزان مبتدی اسپانیایی در آن گرفتار می شوند علاقه به یادگیریِ عالیِ گرامر اسپانیایی است.
الان، در حالی که یادگیری اصول مهم است، شما در واقع می توانید با دانش ابتداییِ گرامر خیلی خوب پیش بروید، چون ساختار جمله ی اسپانیایی اغلب مشابه انگلیسی است.
و به طور مسلم لازم نیست به منظور برقراری ارتباط به طور عالی، تمام جزئیات گرامر را بدانید.
(برای مثال من همچنان در وجه شرطی و افعال ser/estar اشتباه می کنم… و مردم باز هم به خوبی صحبتم را متوجه می شوند!)

۲. تا جایی که امکان پذیر است اسپانیایی بخوانید
شما به عنوان شخصی که کاملاً مبتدی هستید در خواندن خیلی درگیر خواهید بود، چون دایره ی لغاتتان به قدر کافی نیست.
با این حال، به محض این که آماده بودید، شما باید خواندن به اسپانیایی را در برنامه ی روزانه ی خود بگذارید.
دایره ی لغاتتان به سرعت افزایش می یابد و گرامر را همان طور که در بافت متنی استفاده می شود به روشی طبیعی خواهید آموخت.
اگر شما بتوانید حالت صوتی متن را هم پیدا کنید، آن گاه می توانید در همان زمان گوش کنید.
این به شما کمک می کند تا بین لغت نوشتاری و گفتاری ارتباط برقرار کنید، و در فهم گویشوران بومی به شما کمک خواهد کرد.
موقعی که شما در مراحل اولیه ی یادگیری اسپانیایی هستید، پیدا کردن منابع خواندنی که خیلی سخت و فشارآور نباشد، می تواند دشوار باشد.

۳. اسپانیایی را به قسمتی از سبک زندگی خود تبدیل کنید
این توصیه اغلب در خطر کمی پوچ بودن قرار دارد…
اما، در واقع، خیلی مهم تر از آن چیزی است که شما احتمالاً فکر می کنید.
مساله این است…
اگر شما به مدت ۳ ماه این قضیه ی اسپانیایی را به طور مشتاقانه دنبال کنید، گاهی مانند کاری روزانه به نظر خواهد رسید.
گاهی شما فقط می خواهید جلوی تلویزیون بروید.
پس، شما هر چه بیش تر بتوانید فکر کردن به مطالعه ی اسپانیایی را به عنوان مساله ای که باید برایش وقت پیدا کنید، متوقف کنید، و به جای آن اسپانیایی را فقط به عنوان مساله ای در نظر بگیرید که در زندگی روزانه ی خود انجام می دهید، استرس کم تری و پیشرفت بیش تری خواهید داشت.

برای شرکت در کلاس های زبان اسپانیایی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.


آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۳ اپلیکیشن برتر آموزش زبان در آیفون اشاره می کند که می تواند برای کسانی که آیفون دارند بسیار مفید و جالب باشد. پس این مطلب را از دست ندهید اکر آیفون دارید.

۳ اپلیکیشن برتر آموزش زبان در آیفون
۳ اپلیکیشن برتر آموزش زبان در آیفون

به ۳ اپلیکیشن برتر آموزش زبان در آیفون توجه کنید:

Drops
Drops رویایی محقق شده برای زبان‌آموزان تصویری است.
هر برنامه شامل حدوداً ۱۷۰۰ کلمه‌ی کاربردی است. به جای اینکه از شما بخواهد میان زبان‌ها ترجمه کنید، Drop از تصاویری برای هر کلمه استفاده می‌کند. این به شما اجازه می‌دهد که از زبان بومی خود فراتر بروید و معنای واقعی کلمات را به جای ترجمه‌ی آن‌ها یاد بگیرید.
Drops زبان‌های عربی، چینی، دانمارکی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، عبری، بلغاری، اندونزیایی، ایتالیایی، ژاپنی، کره‌ای، پرتغالی، روسی، اسپانیایی، ترکی و ویتنامی را ارائه می‌کند.
Nemo
Nemo هیچ کمبودی از ویژگی‌های مفید ندارد و همین باعث شده تا برای یادگیری بسیار مناسب باشد. در اینجا به تعدادی امکان خیلی متفاوتی که Nemo ارائه می‌کند، اشاره می‌کنیم:
فعالیت‌های ساخت واژگان که لغات پر بسامد را به شما یاد می‌دهد. به علاوه می‌توانید از لغاتی که بلد هستید بگذرید و در زمان ارزشمند مطالعه صرفه‌جویی کنید.
از میان آنچه می‌خواهید یاد بگیرید انتخاب می‌کنید و این به شما اجازه می‌دهد موضوعاتی را انتخاب کنید که به احتمال زیاد از آن‌ها استفاده می‌کنید.
ضبط‌کننده‌ی صدا به شما اجازه می‌دهد گفتار خود را با گفتار یک فرد بومی مقایسه کنید.
حالت بازبینی به شما اجازه می‌دهد تا آنچه را تا الان پوشش داده‌اید دوباره بررسی کنید تا یادگیری را تقویت نمایید
دانلودهای صوتی توسط گویشوران بومی این امکان را فراهم می‌کند که بدون وایفای بتوانید از آن استفاده کنید.
Nemo در ۳۴ زبان موجود است، از جمله‌ی گزینه‌های متداول می‌توان به چینی، فرانسوی و اسپانیایی همراه با گزینه‌های کمتر متداول همچون کانتونیز، ایرلندی و سینهالی اشاره کرد.
Daily Dose of Language
اپلیکیشن Daily Dose of Language گزینه‌ای سریع و ساده برای یادگیری است که هرگز زمان یادگیری را فراموش نمی‌کند.
به این خاطر که شما را مطلع می‌سازد زمان دریافت دوز روزانه‌ی‌تان است. از آنجا که آن دوز کم و شیرین است، جا دادنش در برنامه‌ی روزانه آسان خواهد بود و باعث شده یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها برای زبان‌آموزان پرمشغله باشد. هرکدام از این «درس‌های کوتاه» متفاوت است، عناوینی مانند گرامر، واژگان، کلمات عامیانه و فرهنگ را پوشش می‌دهد. یک درس کوتاه روزانه‌ی یک دقیقه‌ای رایگان است، این در حالی است که اگر پول بدهید به صوت و ویدئوهای همراه هر درس نیز دسترسی خواهید داشت.


آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز آموزش زبان اسپانیایی در ایران است که توانسته زبان آموزان را از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته زبان اسپانیایی همراهی کند. آموزش زبان اسپانیایی رایگان چیزی است که شاید برای شروع زبان اسپانیایی و محک زدن اینکه اصلا شما به این زبان علاقه دارید یا نه بسیار کمک کننده باشد. هیچ وقت قبل از این یادگیری زبان اسپانیایی آنقدر راحت و بدون نیاز به پرداخت هزینه نبوده است. تکنولوژی امکاناتی را برای شما فراهم کرده که هرگز قبل از این میسر نبود. اما کدام تکنولوژی برای شما مناسب تر است.

آموزش زبان اسپانیایی رایگان
آموزش زبان اسپانیایی رایگان

کلاس های رایگان آموزش زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

موسسه زبان ایران آکسفورد در صورت نیاز شما و خواست شما می تواند دوره های خود را به صورت رایگان به شما ارائه دهد. در صورت عدم توانایی در پرداخت هزینه های آموزشی ، می توانید با مراجعه به آموزشگاه و ارائه شرایط خود به مشاورین بدون نیاز به پرداخت هزینه در کلاس ها شرکت کنید. شرایط Privacy Policy موسسه به شما این اجازه را می دهد که به هیچ عنوان افراد دیگر از شرایط شما مطلع نشوند.

بهترین منابع آنلاین برای آموزش زبان اسپانیایی رایگان

در این مطلب وب سایت ایران آکسفورد به اپلیکیشن های بسیار کاربردی اشاره کرده ایم که می تواند برای شما بسیار مفید باشد. اگر سرتان همیشه در موبایلتان می باشد پس حتما اپلیکیشن ها را دانلود کنید و از آنها استفاده کنید.

حرفه ای باشید با سایت StudySpanish.com

این سایت صرفا بر روی زبان اسپانیایی تمرکز کرده است. شما در صورت ثبت نام در این سایت می توانید به بسیاری از زبان آموزان دیگر بپیوندید و با آنها در ارتباط باشید.

کتاب های صوتی و پادکست های زبان اسپانیایی

اگر به یادگیری از طریق فایل های صوتی علاقه دارید می توانید به سراغ این سایت ها ببرید:

www.spanishpod101.com

www.radiolingua.com/coffeebreakspanish

برای تماس با ایران آکسفورد با شماره های ما تماس بگیرید.


دانلود زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی یکی از زبان های بسیار زیبا در جهان است. این زبان سومین زبان از نظر تعداد گوینده در دنیا می باشد. بسیاری از زبان آموزان که قصد یادگیری زبان اسپانیایی را دارند علاوه بر کلاس های آموزش زبان اسپانیایی به دنبال منابع دیگر زبان اسپانیایی نیز هستند تا بیشتر در معرض این زبان قرار بگیرند. دانلود زبان اسپانیایی و دانلود آموزش زبان اسپانیایی و منابع آموزش مرتبط با آن می تواند بسیار برای زبان آموزان مفید باشد . در این مقاله سعی کنیم منابع آموزشی رایگانی را که برای زبان آموزان در سراسر دنیا قابل دسترسی می باشد معرفی نماییم.

زبان اسپانیایی

سایت Mylanguages.org

این سایت علاوه بر زبان اسپانیایی اقدام به آموزش زبان های دیگر به صورت رایگان می نماید. درس های آموزش زبان اسپانیایی به صورت صوتی برای دانلود به صورت رایگان در اختیار زبان اموز قرار داده می شود. در این آموزش های صوتی زبان آموزان با تلفظ درست زبان اسپانیایی آشنا می شوند. دانلود زبان اسپانیایی در این سایت به صورت فایل های MP3 می باشد و شما می توانید برای دانلود این منابع اینجا را کلیک کنید.

سایت آموزش زبان اسپانیایی No Comprendo

منابع آموزش زبان اسپانیایی در این سایت به صورت طبقه بندی شده می باشد و زبان آموزان می توانند بسته به سطح مورد نظر خود را دانلود نمایند. این منابع رایگان دانلود آموزش اسپانیایی به صورت پی در پی به روز می شود و مزالب جدیدی به ان ها اضافه می گردد. برای دانلود آموزش اسپانیایی این سایت اینجا را کلیک نمایید.

بهترین سایت آموزش زبان اسپانیایی بر روی موبایل

سایت Babel یکی از سایت معتبر آموزش زبان اسپانیایی است که بسته های آموزشی رایگان خود را برای آموزش زبان اسپانیایی بر روی سیستم عامل آندروید ارائه می دهد. این اپلیکیشن آموزش زبان اسپانیایی به زبان آموزان کمک می کند تا در طی مدت زمان کم و در هر شرایطی به یادگیری زبان اسپانیایی بپردازند. برای رفتن به این سایت اینجا را کیلیک کنید.

آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد دوره های آموزش زبان اسپانیایی را در تهران و ایران برگزار می نمایدو برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تمای بگیرید.


خود آموز زبان اسپانیایی
این که یک شخص بتواند به صورت خودآموز یک زبان را یاد بگیرید تقریبا کاری بیهود و غیر ممکن است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همواره بهترین روش یادگیری یک زبان را در معرض زبان قرار گرفتن می داند. حالا ممکن است شما با رفتن به کشور اسپانیا و غرق کردن خود در زبان اسپانیایی به این هدف برسید ولی اگر این امکان را ندارید بهترین گزینه شرکت در کلاس آموزش زبان اسپانیایی ایران آکسفورد می باشد.
اما شاید شما نیز نتوانید در کلاس های آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد شرکت کنید و دوست داشته باشید حداقل موارد پایه زبان اسپانیایی را یاد بگیرید. خودآموز زبان اسپانیایی شاید برای موارد خیلی پایه زبان بتواند مفید باشد اما نمی تواند برای به کار بردن زبان در مکالمه تقریبا بی تاثیر است. برای این کار می توانید از کتاب های خودآموز زبان اسپانیایی استفاده کنید. در این بخش سعی می کنیم به برخی از این کتاب ها اشاره می کنیم:
Quick Start Spanish : این کتاب همانطور که از اسمش پیداست برای شروع زبان اسپانیایی می باشد. اصطلاحات ابتدایی زبان اسپانیایی برای مکالمات روزمره زبان اسپانیایی آورده شده است و به همین دلیل می تواند برای کسانی که قصد مسافرت کوتاه مدت به اسپانیا را دارند مفید می باشد.
Start –up Spanish : این کتاب نیز همانند کتاب قبلی فقط برای اهداف خود آموزی طراحی شده اند. از این رو می توانید با خرید این کتاب سعی کنید که زبان اسپانیایی را شروع کنید اما باید توجه داشته باشید با توجه به استثناهایی که در گرامر زبان اسپانیایی وجود دارد بهتر است که آموزش را به صورت اصولی شروع کنید و آن را بدون هیچ شک و تردیدی فرا بگیرید.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان اسپانیایی در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

4.3/5 (4 Reviews)