آموزش زبان اسپانیایی

آیا برای برای آموختن دومین زبان پرگوینده دنیا یعنی زبان اسپانیایی آماده اید؟ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش زبان اسپانیایی را فقط با حرفه ای ها انجام می دهد. اساتید native اسپانیایی ، تحصیل کرده های اسپانیا و کشور های اسپانیایی زبان و یا اساتیدی که در سفارت اسپانیا مشغولند و یا در دانشگاه های برتر ایران تحصیل کرده اند.

Spanish Language Course
Spanish Language Course

زبان اسپانیایی را بدون شک باید دومین زبان دنیا بعد از انگلیسی نامید. اما موسسه زبان بین المللی ایرانیان دلایلی برای آموزش اسپانیایی می آورد تا شما اهمیت فوق العاده این زبان را با تمام وجود حس کنید و بدانید چرا باید زبان اسپانیایی را یاد بگیریم:

 1. زبان بیش از ۳۵۰ میلیون نفر در دنیا زبان اسپانیایی است.
 2. زبان اسپانیایی دومین زبانی است که در دنیا به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود.
 3. در آمریکا دومین زبان مهم برای کارفرمایان زبان اسپانیایی است.
 4. زبان رسمی بیش از ۲۲ کشور در دنیا زبان اسپانیایی است.
 5. سومین زبان سایت های اینترنتی زبان اسپانیایی است.

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد عبارتند از:

دوره های مکالمه زبان اسپانیایی  با کتاب های Nuevo Prisma

دوره های آمادگی آزمون سفارت DELE اسپانیایی

چرا زبان اسپانیایی را در موسسه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد بیاموزیم؟

آموزش زبان اسپانیایی در عین اینکه می تواند بسیار شیرین باشد ، در صورت انتخاب اشتباه می تواند بسیار مشکل و نشدنی به نظر برسد. آموزش اسپانیایی برای هر هدفی که باشد بسیار مهم است چون می تواند افق های گسترده ای را برای آینده دانشجویان فراهم نماید. انتخاب صحیح کلاس زبان اسپانیایی و آموزش زبان اسپانیایی با روش درست مهم ترین چالش پیش روی دانشجویان است. اما موسسه زبان بین المللی ایرانیان ( ایران آکسفورد ) می تواند شما را در این راه یاری کند زیرا:

 1. اساتید ما اساتید native اسپانیایی ، کارمندان سفارت اسپانیا و مترجمین اسپانیایی و یا تحصیلکردگان با تجربه این رشته در بهترین دانشگاه های ایران هستند.
 2. موسسه زبان بین المللی ایرانیان جزو تنها موسسات در ایران است که دوره های آمادگی آزمون سفارت اسپانیا را برگزار می نماید.
 3. برنامه آموزش زبان اسپانیایی در موسسه و سایت ایران آکسفورد همواره شما را به بهترین و سریع ترین نحو برای هدف خاص خودتان آماده می کند.
 4. در دوره های مکالمه زبان اسپانیایی در موسسه زبان ایرانیان کتاب آموزش اسپانیایی Nuevo Prisma استفاده می شوند و در کنار آن نرم افزارهای آموزشی اسپانیایی و هم چنین فیلم های آموزشی اسپانیایی extra کار می شوند.
 5. در دوره های امادگی آزمون اسپانیایی DELE در موسسه بین المللی ایرانیان دوره ها به صورت تضمینی و با ضمانت نامه کتبی ارائه می شوند و در صورت عدم موفقیت هزینه به دانشجویان مسترد می شود.
 6. نرم افزار ها آموزشی اسپانیایی ، نمونه آزمون های اسپانیایی ، فیلم ها و هم چنین برخی از کتاب های مورد نیاز دانشجویان به صورت رایگان در دسترس دانشجویان موسسه زبان بین المللی ایرنیان ( ایران آکسفورد ) قرار می گیرد و دانشجویان می توانند از دانلود آموزش زبان اسپانیایی در سایت ایران آکسفورد بهره مند شوند.
 7. قوانین مهاجرت به اسپانیا و کشور های اسپانیایی زبان و هم چنین شرایط مهاجرتی آن نیز در سایت ایران آکسفورد قرار می گیرد و مشاوره های لازم به دانشجویان موسسه زبان بین المللی ایرانیان صورت می گیرد.

آموزش گام به گام زبان اسپانیایی

هر زبان را باید به صورت علمی آموزش ببینید. باید واقع بین باشید و فریب تبلیغات دروغین را نخورید. ما در موسسه زبان ایران آکسفورد به صورت مرحله ای مکالمه زبان اسپانیایی شما را ارتقا می دهیم. بر اساس CEFR که همان سیستم سطح بندی زبان ها در اتحادیه اروپا است شما باید از سطح A1 شروع کنید و در انتها به سطح C2 برسید. در این بین شما ۶ سطح دارید. ما به شما لذت بردن از زبان اسپانیایی را در حین یادگیری آن یاد می دهیم.

کلاس فیلم آموزش زبان اسپانیایی

Spanish Language Movie Class
Spanish Language Movie Class

ما در ایران آکسفورد بر لذت بردن از کلاس اسپانیایی بسیار تاکید داریم. شما در کلاس ها از محیطی بسیار فعال و شاد برخوردار خواهید بود که کلاس های فیلم زبان اسپانیایی هم از آن دسته می باشند. با دیدن فیلم شما علاوه بر یادگیری زبان اسپانیایی با لهجه های مختلف و زبان اسپانیایی روز دنیا تسلط پیدا می کنید.

کافه زبان اسپانیایی

language cafe Spanish iran oxford
language cafe Spanish iran oxford

کافه زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران اکسفورد اولین و تنها کافه ای است که می توانید در کنار دوستانتان باشید وعلاوه بر خوردن یک قهوه و گذراندن زمان با دوستان و اساتید خود به رایگان کلاس برگزار کنید.

آزمون DELE اسپانیایی

بعد از اینکه در کلاس زبان زبان اسپانیایی شرکت کردید می توانید برای گرفتن مدرک زبان اسپانیایی DELE نیز اقدام کنید. مدرک DELE ( The Diplomas de Español como Lengua Extranjera ) همانند مدارک آیلتس و یا تافل در زبان انگلیسی هستند که برای مهاجرت و یا تحصیل در کشورهای اسپانیایی زبان مورد استفاده قرار می گیرد. سطح بندی این مدرک بر اساس CEFR اروپا می باشد که از A1 پایین ترین سطح تا C2 بالاترین سطح می باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در ایران تمامی دوره های مربوط به ازمون DELE را برگزار می کند.

لهجه های مختلف زبان اسپانیایی

کلاس زبان اسپانیایی در ایران آکسفورد شما را علاوه بر آشنایی با لهجه استاندارد اسپانیایی که لهجه اسپانیایی اروپایی می باشد، با لهجه های دیگر اسپانیایی یعنی اسپانیایی آمریکای جنوبی یا SudAmerica هم آشنا خواهید شد. اساتید بر هر دو لهجه مسلط هستند و شما می توانید به دلخواه خود لهجه زبان اسپانیایی مورد نظر خود را یاد بگیرید. اگرچه زبان پرتغالی زبانی جدا به حساب می آید اما با دانستن زبان اسپانیایی تا حدودی بر این زبان هم آشنایی پیدا کنید.

ویدیو آموزش زبان اسپانیایی

spanish language learning videos iran oxford
spanish language learning videos iran oxford

شما می توانید با استفاده از بخش ویدیو های آموزشی زبان اسپانیایی سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به آرشیوی از بهترین ویدیو های آموزشی توسط مدرسین ما قرار بگیرید که به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

دانلود کتاب های آموزش زبان اسپانیایی PDF رایگان

در بخش دانلود وب سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هم چنین شما می توانید به کتاب های متنوع و دیکشنری های زبان اسپانیایی رایگان دسترسی داشته باشید. پس حتما قسمت دانلود وب سایت ما را نیز ببنید.

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

بدون شک کلاس های آموزش زبان اسپانیایی به صورت حضوری از بهترین گزینه ها هستند. اما یادگیری آنلاین زبان اسپانیایی هم می تواند برای برخی از افراد از مفید ترین نوع کلاس ها باشد. در کلاس های آنلاین زبان اسپانیایی ایران آکسفورد استاد به صورت تصویری به زبان اموز آموزش می دهد. برای کسانی که امکان استفاده از کلاس یادگیری زبان اسپانیایی در تهران را ندارند و یا شغلشان اجازه شرکت در کلا حضوری را نمی دهد، می توانند این کلاس ها را به راحتی داشته باشند.

یادگیری زبان اسپانیایی از صفر

خالیتان کاملا راحت باشد. ما زبان اسپانیایی را از سطح مبتدی شروع می کنیم و شما را به سطوح پیشرفته C1 و C2 می رسانیم. یعنی شما از الفبای زبان اسپانیایی گرفته تا رسیدن به سطح مکالمه Advanced زبان اسپانیایی به راحتی می توانید از کلاس های ایران آکسفورد استفاده کنید.

آیا زبان اسپانیایی زبان راحتی است؟

بله ! جواب ساده و سریع به این سوال همین است. اما اگر بخواهیم کمی علمی تر نگاه کنیم باید به چند جنبه این زبان نگاه کرد. زبان اسپانیایی به نبست برخی زبان ها بسیار راحت تر است. به طور مثال زبان اسپانیایی نسبت به زبان آلمانی، فرانسه و یا حتی انگلیسی یادگیری سریعتری دارد اما این به این معنی نیست که نیاز به صرف زمان ندارد. شما باید به این زبان علاقه داشته باشید و کار را با یک موسسه زبان حرفه ای شروع کنید.

پس حالا که همه چیز را در مورد اموزش زبان اسپانیایی می دانید، ایران آکسفوردی شوید. برای ثبت نام می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مراجعه کنید و یا به قسمت ثبت نام انلاین سایت بروید.

4.3/5 (4 Reviews)