آموزش زبان اسپانیایی

آیا برای برای آموختن دومین زبان پرگوینده دنیا یعنی زبان اسپانیایی آماده اید؟  موسسه زبان بین المللی ایرانیان آموزش زبان اسپانیایی را فقط با حرفه ای ها انجام می دهد. اساتید native اسپانیایی ، تحصیل کرده های اسپانیا و کشور های اسپانیایی زبان و یا اساتیدی که در سفارت اسپانیا مشغولند و یا در دانشگاه های برتر ایران تحصیل کرده اند.

زبان اسپانیایی را بدون شک باید دومین زبان دنیا بعد از انگلیسی نامید. اما موسسه زبان بین المللی ایرانیان دلایلی برای آموزش اسپانیایی می آورد تا شما اهمیت فوق العاده این زبان را با تمام وجود حس کنید و بدانید چرا باید زبان اسپانیایی را یاد بگیریم:

 1. زبان بیش از ۳۵۰ میلیون نفر در دنیا زبان اسپانیایی است.
 2. زبان اسپانیایی دومین زبانی است که در دنیا به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود.
 3. در آمریکا دومین زبان مهم برای کارفرمابان زبان اسپانیایی است.
 4. زبان رسمی بیش از ۲۲ کشور در دنیا زبان اسپانیایی است.
 5. سومین زبان سایت های اینترنتی زبان اسپانیایی است.

موسسه ایران آکسفورد

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در موسسه زبان بین المللی ایرانیان عبارتند از:

دوره های مکالمه زبان اسپانیایی  با کتاب های Suena

دوره های آمادگی آزمون سفارت DELE اسپانیایی

 

چرا زبان اسپانیایی را در موسسه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد بیاموزیم؟

 

آموزش زبان اسپانیایی در عین اینکه می تواند بسیار شیرین باشد ، در صورت انتخاب اشتباه می تواند بسیار مشکل و نشدنی به نظر برسد. آموزش اسپانیایی برای هر هدفی که باشد بسیار مهم است چون می تواند افق های گسترده ای را برای آینده دانشجویان فراهم نماید. انتخاب صحیح کلاس زبان اسپانیایی و آموزش زبان اسپانیایی با روش درست مهم ترین چالش پیش روی دانشجویان است. اما موسسه زبان بین المللی ایرانیان ( ایران آکسفورد ) می تواند شما را در این راه یاری کند زیرا:

 1. اساتید ما اساتید native اسپانیایی ، کارمندان سفارت اسپانیا و مترجمین اسپانیایی و یا تحصیلکردگان با تجربه این رشته در بهترین دانشگاه های ایران هستند.
 2. موسسه زبان بین المللی ایرانیان جزو تنها موسسات در ایران است که دوره های آمادگی آزمون سفارت اسپانیا را برگزار می نماید.
 3. برنامه آموزش زبان اسپانیایی در موسسه و سایت ایران آکسفورد همواره شما را به بهترین و سریع ترین نحو برای هدف خاص خودتان آماده می کند.
 4. در دوره های مکالمه زبان اسپانیایی در موسسه زبان ایرانیان کتاب آموزش اسپانیایی Suena استفاده می شوند و در کنار آن نرم افزارهای آموزشی اسپانیایی و هم چنین فیلم های آموزشی اسپانیایی extra کار می شوند.
 5. در دوره های امادگی آزمون اسپانیایی DELE در موسسه بین المللی ایرانیان دوره ها به صورت تضمینی و با ضمانت نامه کتبی ارائه می شوند و در صورت عدم موفقیت هزینه به دانشجویان مسترد می شود.
 6. نرم افزار ها آموزشی اسپانیایی ، نمونه آزمون های اسپانیایی ، فیلم ها و هم چنین برخی از کتاب های مورد نیاز دانشجویان به صورت رایگان در دسترس دانشجویان موسسه زبان بین المللی ایرنیان ( ایران آکسفورد ) قرار می گیرد و دانشجویان می توانند از دانلود آموزش زبان اسپانیایی در سایت ایران آکسفورد بهره مند شوند.
 7. قوانین مهاجرت به اسپانیا و کشور های اسپانیایی زبان و هم چنین شرایط مهاجرتی آن نیز در سایت ایران آکسفورد قرار می گیرد و مشاوره های لازم به دانشجویان موسسه زبان بین المللی ایرانیان صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را در سایت پر کنید.

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ