استخدام مدرس زبان اسپانیایی ۱۴۰۱

جذب مدرس زبان اسپانیایی

ایران آکسفورد جهت دپارتمان زبان اسپانیایی خود سال هاست که استخدام مدرس زبان اسپانیایی مجرب و با تجربه انجام می دهد. ما علاوه بر حقوق مناسب برای معلمین خود مزایایی دیگری همچون بیمه را نیز در نظر می گیریم. برای دیدن این شرایط و پر کردن فرم استخدام می توانید این مطلب را تا انتها دنبال کنید. زبان اسپانیایی یکی از مرسوم ترین زبان هایی است که هر زبان آموز یا فردی، می‌تواند پس از گذراندن چندین دوره کلاس و مطالعه ی آن، آن را به خوبی فراگیرد. شاید تصور برخی از عموم مردم این باشد که این زبان بسیار سخت است، اما بر عکس جزو زبان های آسان برای آموزش است و مانند هرزبانی پس از مطالعه و تمرین قابل یادگیری‌ است. البته نباید منکر تاثیر مدرس خوب و درجه یک شویم، اگر دانش آموزان برای یادگیری زبان اسپانیایی دارای مدرس خوبی باشند می‌توانند آن را به بهترین و در کمترین زمان ممکن فرا گیرد.

همچنین استخدام مدرس مناسب یکی از مهم ترین اصول است، چون اگر مدرسی توانایی های لازم برای تدریس را نداشته باشد، به اشتباه ترین شکل ممکن به دیگرلن هم تدریس می‌کند. پس انتخاب مدرس درست یکی از مهم ترین کار های برای موسسه ی ایران آکسفورد است. همین منظور موسسه ی ایران آکسفورد همواره استخدام مدرس زبان اسپانیایی مجرب و درجه یک در زمینه ی زبان اسپانیایی را اولویت خود می داند تا به دانش آموزان و افراد کمک کند تا این زبان را به سادگی هرچه تمام تر یاد گیرند.

Spanish Teacher
Spanish Teacher

شرایط استخدام مدرس زبان اسپانیایی

موسسه ی ایران آکسفورد برای استخدام مدرسین خوب شرایطی را در نظر گرفته است که در قسمت زیر به آن اشاره کردیم:

  1. داشتن مدرک کارشناسی یا بالاتر زبان اسپانیایی ( در صورت نداشتن مدرک دانشگاهی مدارک DELE و.. قابل قبول است)

۲٫ شرایط سنی حداقل ۲۳

۳٫ داشتن حداقل توانِ تدرس کتاب های زبان اسپانیایی مانند Suena و Prisma

برای آشنایی با کتاب هایی که در حال حاضر برای زبان اسپانیایی در ایران آکسفورد تدریس می شود لینک آموزش زبان اسپانیایی را حتما ببینید.

۴٫ طی کردن دوره های آمادگی آزمون Dele (برای مدرسین DELE)

۵٫ داشتن حداقل ۲ سال سابقه ی کاری

۶٫ داشتن مدرک معتبر با رشته ی مرتبط

مدارک لازم برای جذب مدرس زبان اسپانیایی

هنگامی که شما برای یک موسسه درخواست تدریس یا کار می‌فرستید، باید در کنار رزومه ی خود مدارکی را ارائه دهید تا به واسطه ی آن بتوانید به صورت راحت تری مشغول به کار شوید. موسسه ی ایران آکسفورد برای استخدام مدرسین خود ارائه ی مدارک زیر را لازم دانسته است:

  1. ارائه ی مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد

۲٫ ارائه ی مدرک عدم سابقه ی کیفری

۳٫ ارائه ی  آخرین نمرات آزمونِ مرتبط با رشته

۴٫ داشتن کارنامه و ریز نمرات قبولی در آخرین آزمون

مزایای تدریس اسپانیایی در ایران آکسفورد

موسسه ی ایران آکسفورد از جمله موسساتی است که مزایا و خدمات ویژه ایی را برای مدرسین خود فراهم کرده است، تا بدین ترتیب هم دانش آموزانِ درجه یکی تربیت کنند و هم مدرسین از شرایط موجود خود راضی باشند. از جمله شرایطی که موسسه ی ایران آکسفورد برای مدرسین خود فراهم کرده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. امکان برخورداری بیمه
  2. فراهم آوردن کتاب های تقویتی برای دانش آموزان
  3. برگزاری دوره های آموزشی رایگان برای مدرسین (در جهت ارتقای سطح آموزش و تدریس)
  4. برگزاری آزمون های ماهانه از مدرسین (برای تقویتِ سطح مدرسین)
  5. داشتن حق بیمه و دیگر مزایای مالی
  6. برگزاری جلسات ماهانه برای تبادل نظرات مدرسین در جهت بهتر کردن عملکرد موسسه

استخدام مدرس اسپانیایی پاره وقت و تمام وقت

مدرسین زبان اسپانیایی می‌توانند در دو نوبت و به دو صورت در موسسه مشغول به کار شوند. در نحوه ی اول، مدرس می‌تواند به صورت تمام وقت و با درنظر گرفتن مدیریت موسسه و کلاس هایی که مدریریت برایش درنظر می‌گیرد در موسسه حضور  پیدا کند و کلاس هاس خود را برگزار کند‌.

نحوه ی دوم به صورتی است که مدرس به هر دلیلی نمی‌تواند به صورت تمام وقت در موسسه باشد، در این صورت موسسه کلاس های پاره وقت را برای آنها در نظر می‌گیرد. در کلاس های پاره وقت مدرس براساس کلاس هایی که در زمان های مختلف به او واگزار شده است در موسسه حضور پیدا می‌کند. باید به این توجه داشته باشیم که کلاس های مدرسین پاره وقت نصف یا یک سوم کلاس های مدرسین تمام وقت است و می تواند بسته به خواست مدرس حتی در حد یک کلاس در هفته باشد.

حقوق تدریس زبان اسپانیایی

حقوق این مدرسین کاملا بسته به مدرس و موسسه است. موسسه ی ایران آکسفورد می‌تواند به دو صورت حقوق هر مدرس را پرداخت کند. در مدل اول؛ مدرسین پاره وقت براساس کلاس و جلساتی که در موسسه کار می‌کنند حقوق خود را دریافت می‌کنند و اینکه برای هرجلسه یک مقدار دستمزدی پرداخت می‌شود توسط موسسه به اطلاع شما می‌رسد.

در مدل دوم؛ مدرسین تمام وقت هستند که حقوق خود را به صورت ماهیانه و گاها در کنار کلاس های خصوصی ایی که برگزار می‌کنند دریافت میکنند. همچینن حقوق ماهیانه برای هرکدام از مدرسین تمام وقت توسط موسسه به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید.

فرم تقاضای تدریس زبان اسپانیایی

حالا شما پس از مطالعه ی تمام موارد گفته شده درمورد نحوه استخدام مدرس زبان اسپانیایی در موسسه ی ایران آکسفورد و اطلاع از شرایط و مدارک لازم،  می‌توانید فرم زیر را پر کرده و با صلاحدید مدیریت موسسه  مشغول به کار شوید.

برای دانلود فرم استخدام مدرس زبان اسپانیای کلیک کنید و پس از پر کردن فرم آن را به ایمیل موسسه به آدرس info@iranianlc.com با موضوع “مدرس زبان اسپانیایی” ارسال نمایید.

آیا مدرسین اسپانیایی از بیمه برخورداند؟

بله! در موسسه ما مدرسین می توانند از امکان بیمه استفاده کنند.

آیا امکان جذب مدرس آنلاین اسپانیایی هم وجود دارد؟

بله ما هم به مدرسین حضوری در موسسه نیاز داریم و هم به مدرسینی که به صورت آنلاین امکان تدریس داشته باشند.

آیا جذب مدرس اسپانیایی بدون سابقه هم امکان پذیر است؟

اگرچه تجربه تریس یکی از مهم ترین فاکتور ها برای جذب یک مدرس در موسسه ما می باشد ولی اگر رزومه متقاضی به اندازه کافی قوی باشد می تواند مصاحبه ای با دپارتمان زبان اسپانیایی انجام داده و در صورت تایید شروع به تدریس نمایند.