مرکز تخصصی تافل ایران آکسفورد

مرکز تخصصی تافل ایران آکسفورد

اگر شما هم قبل از اینکه به آزمون تافل فکر کنید استرس این آزمون را می گیرید و فکر می کنید باید از پس مشکل ترین کار دنیا بر آیید باید گفت که مرکز تخصصی تافل ایران آکسفورد به این کابوس پایان می دهد. شناخت آزمون تافل در مرکز تخصصی تافل ایران آکسفورد اولین کاری است که برای زبان آموزان انجام داده می شود. اما اگر فعلا در حال انتخاب بین آزمون تافل و آیلتس هستید و یا در آینده نیاز به این آزمون خواهید داشت مرکز تخصصی تافل ایران آکسفورد به شما  پیشنهاد می دهد که از همین حالا به برخی نکات توجه کنید:

  • تلفط کلمات را بسیار جدی بگیرید.

در آزمون تافل صحبت کردن انگلیسی با لهجه مشکلی ندارد اما باید توجه کنید که تلفط کلماتتان باید شفاف باشد. این بدین معنی نیست که تلفظ باید در سطح بسیار خوبی باشد ، اما نباید طوری کلمات بیان شوند که امکان برداشت متفاوتی از کلمه پدید آید.

  • تایپ خود را ارتقا دهید.

آزمون تافل iBT آزمونی است که از طریق اینترنت برگزار می شود و شما باید جواب سوالات را تایپ کنید. پس سعی کنید کار با کامپیوتر را یاد بگیرید و مهم تر از آن سرعت تایپ کلمات را افزایش دهید.

  • مقاله نویسی را از همین حالا شروع کنید.

نوشتن مقاله در آزمون تافل کاری است که مرکز تخصصی تافل ایران آکسفورد از همان ابتدا بر روی آن تاکید دارد. سعی کنید برای هر موضوعی آمادگی و ایده های لازم برای توشتن مقاله را داشته باشید.

  • در آزمون تافل آزمایشی شرکت کنید.

آزمون های آزمایشی همیشه لازم اند. در مرکز تخصصی تافل ایران آکسفورد این آزمون ها به صورت رایگان برگزار می شود و دقیقا با آزمون واقعی شبیه سازی می شوند.

  • در کارتان تداوم داشته باشید.

همیشه اصرار در انجام یک کار باعث بهبود عملکردتان می شود. پس تمرین را فراموش نکنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.