چگونه مکالمه انگلیسی را شروع کنیم

چگونه مکالمه انگلیسی را شروع کنیم

یکی از سخت ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی دست یابی به اعتماد به نفس لازم برای شروع مکالمه انگلیسی خواهد بود. این مسئله زمانی که شخص مخاطب شما به زبان مادری انگلیسی صحبت می کند سخت تر خواهد شد. برای شکستن یخ شما در انگلیسی راه حل هایی را به شما ارائه می دهیم.

مکالمه را شروع کنید:

اولین قدم در شروع کردن مکالمه انگلیسی  شکستن یخ بین خودتان است. سعی کنید خودتان را با جملاتی مثل I’m …. و یا Hello . My name is …. معرفی کنید و از مخاطبتان سوال بپرسید. مثلا بپرسید Where Do you come from? … و یا It’s Cold today, isn’t it? . سعی کنید سوالات ساده و با موضوعی عمومی بپرسید.

موضوعات خوب انتخاب کنید

قدم بعدی در یک شروع خوب مکالمه انگلیسی وجود دارد استفاده از موضاعات مناسب است. مثلا اگر در یک مهمانی با کسی آشنا شده اید از او در مورد نسبتش با میزبان بپرسید و سعی کنید نکات مشترکی در خودتان پیدا کنید.

جواب های مناسب بدهید

در یک مکالمه انگلیسی مناسب شما برای ادامه دادن به مکالمه باید جواب های مناسب بدهید و نشان دهید که دوست دارید این مکالمه انگلیسی ادامه پیدا کند. به عنوان مثال از اصطلاحاتی همانند: Really ? I’ve never tried that. و یا You live in Paris? How long? استفاده کنید.

از تکنیک های گوش دادن استفاده کنید

مکالمه انگلیسی در دنیای واقعی همیشه از داشتن مکالمه در کلاس درس چالش برانگیز تر است. به یاد داشته باشید که نباید همه کلمات را متوجه شوید ، بلکه به کلماتی که متوجه می شوید توجه کنید.

در پایان سعی کنید مودب باشید. گفتن اشتباه برخی جملات می توانند مکالمه انگلیسی را قبل از شروع به پایان برساند.

برای شرکت در دوره های مکالمه انگلیسی با شماره های آموزشگاه ایران آ:سفورد تماس بگیرید.