اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی

اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی
مکالمات انگلیسی به خصوص در کشور آمریکا همانند فواره ای از اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی است که به زیبایی آن اضافه می کند. برخی از آنها جالبند ، بعضی از آنها مودبانه نیستند و برخی دیگر کاملا خنده آورند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که دوست دارند اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی را یاد بگیرند برخی از منابع زیر را معرفی می کند. اگر چه باید دقت داشته باشید که بهتر است تا جای ممکن از اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی استفاده نشود مگر اینکه در سطح بالایی از زبان قرار داشته باشید و بتوانید بسته به محیط اطراف و رسمی و یا غیر رسمی بودن آن از اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی استفاده کنید.

اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی
اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی

Street Talk
این کتاب را می توان قدیمی ترین و یکی از پر مخاطب ترین کتاب ها در حوزه اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی دانست. این کتاب توسط David Burke نوشته شده است. این کتاب Slang ها ، اصطلاحات خیابانی زبان اانگلیسی آمریکایی را بسیار بهتر از یک دیکشنری بیان کرده و شما نه تنها معانی این اصطلاحات را یاد می گیرید بلکه طریقه تلفظ درست و لهجه را نیز به شما آموزش می دهد.
سایت های آموزش اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی
این سایت ها در اینترنت بسیار زیادند. اگر شما یک جستجوی ساده در محیط وب داشته باشید ب بسیاری از آنها بر می خورید. اما شاید بهترین این سایت ها را می توان سایت street talk savvy دانست. این سایت تقسیم بندی های بسیار خوبی دارد و به طور تخصصی فقط بر روی اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی می پردازد. مثال های زیادی که در سایت آمده باعث می شود که موقعیت استفاده از عبارات را به خوبی در ک کنید و احیانا آن را در جای اشتباه به کار نبرید.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش اصطلاحات خیابانی زبان انگلیسی را توسط اساتید Native برگزار می کند. برای کسب اطلعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.