تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان انگلیسی

تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان انگلیسی

در سال ۲۰۱۶ مطمئنا یکی از پرطرفداترین کشور ها برای ادامه تحصیل استرالیا خواهد بود. یکی از شاد ترین کشور های دنیا که به اندازه آمریکا جدی نیست ، به اندازه کانادا آب و هوای سرد و خشن ندارد و مهم تر از همه سطح رفاه اجتماعی بسیار خوبی دارد. اما تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان انگلیسی امکان پذیر است؟ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما پیشنهاد هایی می دهد که بدون نیاز به آیلتس و تافل می توانید به استرالیا بروید.

تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان انگلیسی
تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان انگلیسی

یکی از راه ها این است که بتوانید ثابت کنید شما در یک دانشگاه بین المللی درس خوانده اید و یا رشته شما نیاز به زبان انگلیسی در سطح بالا داشته است. به عنوان مثال اگر در  ایران در یک دانشگاه بین المللی درس خوانده اید و یا در کشور هایی مثل مالزی و یا هند درس خوانده اید و زبانی که با آن دوره ها را گذرانده اید انگلیسی بوده است.

راه دیگر این است که نشان دهید رشته تحصیلی شما نیاز به زبان انگلیسی داشته و شما تا حالا به آن سطح زبان انگلیسی دست پیدا کرده اید. مثلا رشته هایی مثل زبانشناسی ، آموزش زبان انگلیسی ، مترجمی زبان انگلیسی این شانس را خواهند داشت.

اما اگر جزو هیچ کدام از این دو گروه نیستید امیدتان را از دست ندهید. هنوز هم بسیاری از دانشگاه ها به دانشجو هایی که با معدل خوب هستند و یا از دانشگاه های  خیلی معتبر هستند این شانس را می دهند که تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان انگلیسی را تجربه کنند. برخی از این دانشگاه ها عبارتند از :

University of Western Australia: حتی می توانید از این دانشگاه در دوره های دکترا و بالاتر بورس تحصیلی هم دریافت کنید.

University of southern Queensland

University of Adelaide

Bond University

البته اگر نیاز به لیست کامل دانشگاه هایی در استرالیا که شانس تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان را می  دهند دارید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.