تحصیل در رشته زبان انگلیسی در آمریکا

تحصیل در رشته زبان انگلیسی در آمریکا
یادگیری زبان در یک کشور انگلیسی زبان شاید آرزوی هر مدرس زبانی باشد. اما شاید مهم تر از آن برای اساتید زبان تحصیل در رشته زبان انگلیسی در آمریکا باشد.

تحصیل در رشته زبان انگلیسی در آمریکا
تحصیل در رشته زبان انگلیسی در آمریکا

اساتیدی که در دانشگاه های ایران رشته آموزش زبان انگلیسی ، ترجمه زبان انگلیسی ، ادبیات زبان انگلیسی را با مدرک لیسانی و یا فوق لیسانس به پایان رسانیده اند می توانند برای ادامه تحصیل در رشته زبان انگلیسی در آمریکا نیز اقدام کنند. البته مسئله مهم در این مورد این است که داشتن رزومه نسبتا مناسب در این راه کمک بسیار بزرگی به شما می کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد توجه اساتید زبانی که به دنبال دانستن شرایط تحصیل در رشته زبان انگلیسی در آمریکا هستند را به مطلب زیر جلب می کند.
برای تحصیل در رشته زبان انگلیسی در آمریکا معمولا شرایط کلی وجود دارد که در زیر آورده می شود:
داشتن مدرک لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه های معتبر ( سراسری – آزاد – غیرانتفاعی – پیام نور و…)
داشتن مدرک تافل و یا آیلتس ( هر دانشگاه نمره مورد نظر خود را به متقاضی اعلام می کند اما حداقل نمره ۸۵ تافل اینترنتی مورد نیاز است)
داشتن حداقل دو Letters of Recommendation
البته کاملا مشخص است که داشتن موارد بالا از ضروریان است و هر چه شما بتوانید رزومه قوی تری را ارئه دهید شانس خود را برای پذیرش بالا برده اید. داتشن مقالات بین المللی ، داشتن فرصت پژوهشی ، داشتن Reference ها و یا اساتید معتبری که بتوانند شما را به دانشگاه پیشنهاد دهند ( معمولا بهترین Reference ها اساتید قبلی شما ، رئیس دانشگاه و کسانی هستند که به شما در دانشگاه آموزش داده اند ، می باشند ) ، داشتن مسئولیت های آکادمیک در دانشگاه ها همچون سابقه تدریس و… می تواند راه شما را برای پذیرش هموار تر کنند.
عزیزانی که نیاز به اطلاعت بیشتری دارند و یا نیاز به کسب مدرک آیلتس و یا تافل دارند می توانند با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرند.