آموزش آیلتس فوق فشرده

آموزش آیلتس فوق فشرده
در حالی که بسیاری از دوره های فشرده زبان انگلیسی وجود دارند که بر روی General English تمرکز دارند می توان گفت که دوره تخصصی آموزش آیلتس فوق فشرده تنها در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار می شود. این دوره به صورت ۱۰۰% بر روی آیلتس تمرکز دارد و طوری طراحی شده است که از این آزمون با سرعت عبور کنید.

آموزش آیلتس فوق فشرده
آموزش آیلتس فوق فشرده

ما بیشترین نرخ قبولی زبان آموزان را در میان آموزشگاه های زبان و آیلتس در ایران داشته ایم و به همین سبب کارنامه های زبان آموزان ما به عنوان بهترین رزومه برای ادامه کار می باشد. در آموزش آیلتس فوق فشرده ایران آکسفورد زبان آموز هر روز باید زمانی حدود ۳ الی ۴ ساعت را در آموزشگاه بگذراند و در صورت لزوم در آموزش آیلتس فوق فشرده در مدت حدود ۲ ماه می توان نمره مورد نظر را کسب کرد. اما آیلتس فوق فشرده ایران آکسفورد برای چه کسانی طراحی شده است؟
افرادی که بنا به دلایلی نتوانسته اند مدرک آیلتس خود را در موعد مقرر کسب کنند و حالا شرایط تحصیلی و یا مهاجرتی آنها به این آزمون بستگی دارد و در سویی دیگر ضرب العجل آنها نیز فرا رسیده است راهی به جز شرکت در دوره های آموزش آیلتس فوق فشرده ما ندارند.
اساتید ما بدون از بین بردن زمان سعی می کنند از همان ایتدا شما را با موارد زیر آشنا سازند:
درک آزمون آیلتس و ساختار این آزمون
میانبرهای آیلتس که در بالا بردن سریع نمره شما را کمک می کنند.
کارفشرده بر روی زبان انگلیسی عمومی شما
شناخت نقاط قوت و ضعف زبان آموز
این موارد در گفتار ساده هستند اما زمانی که در کلاس ها حضور پیدا کنید و از نکته و تست های ایران آکسفورد بهره ببرید به روند علمی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ایمان خواهید آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های آموزش آیلتس فوق فشرده ایران آکسفورد با شماره های ما تماس بگیرید.