آموزش زبان سوئدی | کلاس سوئدی با مدرک معتبر

مرکز تخصصی آموزش زبان سوئدی

سوئد یک کشور بسیار مهاجر پذیر است که شرایط بسیار خوبی را برای بازرگانان و دانشجویان ایجاد می کند. آموزش زبان سوئدی از طریق اینترنت و یا کلاس زبان سوئدی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار می شود. شاید از نظر تعداد مردمی که زبان مادریشان سوئدی است چندان رقم قابل توجهی نباشد اما این کشور همیشه فرصت های خوبی را برای دانشجویان ایجاد می کند و همین دلیل می تواند آموزش زبان سوئدی را امری کاملا ضروری کند.


مدت زمان یادگیری زبان سوئدی چقدر است؟

اولین سوالی که ممکن است در روند آموزش زبان سوئدی برای شما پیش بیاید این است که چقدر طول می کشد تا زبان سوئدی را یاد بگیرید؟ در ایران آکسفورد ۲ نوع کلاس برای زبان سوئدی وجود دارد.

آموزش نیمه فشرده سوئدی ایران آکسفورد

در کلاس های نیمه فشرده زبان سوئدی ایران اکسفورد معمولا از سطح مبتدی A1 تا سطح C1 آموزش زبان سوئدی صورت می گیرد. در این کلاس ها معمولا زمان ۶ تا ۸ ماه برای فراگیری سوئدی لازم است. کلاس های نیمه فشرده مختص کسانی است که می خواهند در مدت زمانی مناسب برای تحصیل و مهاجرت به سوئد آماده شوند.

آموزش فشرده زبان سوئدی ایران آکسفورد

علاوه بر کلاس های نیمه فشرده، کلاس های فشرده زبان سوئدی هم وجود دارند که در مدت زمان حدود ۳ ماه شما را برای سطح مختلف از A1 تا C1 آماده می کند. این کلاس ها مختص کسانی است که می خواهند در مدت زمان بسیار کوتاه برای کارهای مهاجرت و تحصیل آماده شوند.


انواع کلاس های آموزش زبان سوئدی ایران آکسفورد

آموزش زبان سوئدی
کلاس زبان سوئدی

کلاس های نیمه خصوصی زبان سوئدی

یکی از محبوب ترین کلاس ها در موسسه ما برای زبان سوئدی کلاس های نیمه خصوصی است. در این کلاس ها معمولا ۲ تا ۴ نفر زبان آموز وجود دارند و در سطح مورد نظر خود یادگیری زبان سوئدی را انجام می دهند. هزینه مناسب این کلاس ها و هم چنین فشردگی قابل قبول آن معمولا باعث شده بسیاری از زبان آموزان این کلاس ها را برای یادگیری انتخاب کنند.

کلاس های خصوصی زبان سوئدی

کلاس های خصوصی را می توان سریع ترین روش و با کیفیت ترین روش برای فراگیری این زبان دانست. در این کلاس ها معمولا در مدت زمان بسیار کوتاه و به صورت فوق فشرده سطح زبان اموز برای مهاجرت و تحصیل آماده می شوند.

کلاس های آزمون SWEDEX ایران آکسفورد

آزمون Swedex یکی از آزمون های اصلی زبان سوئدی می باشد. در این آزمون که توسط سفارت سوئد برگزار می شود هر چهار مهارت Listening, Speaking, Reading, Writing مورد ارزیابی قرار می گیرد. سطوح امتحان در سطح های A2, B1 و B2 برگزار می شوند. در ایران آکسفورد به صورت تخصصی این آزمون برای شما برگزار می شوند و زبان اموزان برای دریافت مدارک سوئدکس آماده می شوند.

کلاس های آنلاین زبان سوئدی

در کنار کلاس های حضوری شما م توانید در کلاس های آنلاین از طریق اینترنت هم شرکت کنید. یادگیری مجازی و یا آنلاین زبان سوئدی نیز که به صورت خصوصی با استاد صورت می گیرد گزینه مناسبی برای کسانی است که در خارج از تهران هستند. در این کلاس ها کیفیت دقیقا همانند کلاس های حضوری است و اساتید مجرب شما را برای فراگیری زبان سوئدی آماده می کنند.


آموزش الفبای زبان سوئدی

در ابتدا شما برای آشنایی با زبان سوئدی باید الفبای این زبان را یاد بگیرید. در لیست زیر این الفبا را می بینید که در سه حرف با الفبای انگلیسی تفاوت دارند.

UKA
VLB
WMC
XND
YOE
ZPF
ÅQG
ÄRH
ÖSI
TJ
جدول حروف الفبای زبان سوئدی

پکیج یادگیری زبان سوئدی

یکی دیگر از روش های یادگیری ما ارائه پکیج های زبان سوسدی است. این پکیج ها شامل کتاب های مختلف زبان سوئدی به همراه نرم افزار های آموزش سوئدی و دوره های آموزشی ایران اکسفورد می باشد. برای اطلاعات بیشتر از هزینه این پکیج ها با مشاورین موسسه ایران اکسفورد تماس بگیرید.


بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان سوئدی

اپلیکیشن Learn Swedish

این اپلیکیشن اندرویدی اپلیکیشن رسمی یادگیری سوئدی در دنیا است. امکانات بسیار ویژه این نرم افزار همه مهارت های شما را به سرعت ارتقا می دهد.

برای دانلود اپلیکیشن Learn Swedish از گوگل پلی کلیک کنید.

اپلیکیشن Learn Swedish Official در iOS

این اپلیکیشن هم در سیستم آیفون و مک بوک قابل استفاده است. این نرم افزار توسط دولت سوئد به عنوان اپلیکیشن رسمی یادگیری زبان سوئدی می باشد.

برای دانلود اپلیکیشن Learn Swedish Official در iOS کلیک کنید.

اپلیکیشن های دیگری که برای یادگیری سوئدی مناسب هستند:

  • Duolingo
  • Babel

آیا یادگیری زبان سوئدی راحت است؟

آموزش زبان سوئدی یکی از ساده ترین کار ها برای کسانی است که زبان انگلیسی خوبی دارند. از آنجا که هر دو زبان انگلیسی و سوئدی ریشه آلمانی دارند بسیاری از ریشه کلمات در آنها مشترک هستند. مثلا به این جمله دقت کنید: Kan Du Hjalp Mig? در این جمله Kan همان Can است Hjalp همان Help است و Mig همان Me می باشد و معنی جمله این است که ” می توانید مرا کمک کنید ؟ ” Can you help me? با دانستن زبان انگلیسی یک شروع چشمگیر خواهید داشت.

زبان سوئدی چه کاربردهایی دارد؟

برای کار: بازار بکر در سوئد و تعداد کم افرادی که زبان سوئدی دارند باعث می شود که تاجران بتوانند از زبان سوئدی بهره ببرند. زندگی در سوئد: این کشور یکی از آرام ترین کشور های دنیا و هم چنین با استاندارد های بالای زندگی می باشد. تحصیل در سوئد: دانشگاه های سوئد نیز از با کیفیت ترین دانشگاه های دنیا می باشد.