آموزش خصوصی زبان سوئدی

آموزش خصوصی زبان سوئدی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز برگزاری تخصصی زبان سوئدی و آموزش آزمون Swedex در ایران برای زبان آموزانی که قصد یادگیری زبان سوئدی را دارند و دوست دارند در مدت زمان کوتاهی زبان سوئدی را فرا بگیرند ، آموزش خصوصی زبان سوئدی را برگزار می کند.

آموزش خصوصی زبان سوئدی
آموزش خصوصی زبان سوئدی

از خصوصیات زبان سوئدی می توان به حرف های تعریف Enclitic اشاره کرد. به عنوان مثال در قرار گرفتن حرف تعریف مشخص بعد از اسم این خصوصیات بیشتر به چشم می خورد.

در زبان سوئدی از نظر جنسیت کلمات به دو قسمت تشکیل تقسیم می شوند حنثی و معمول اما در بیشتر لهجه ها دارای مذکر ، مونث و خنثی هستند.

زبان سوئدی از زبان های زیادی لغت گیری کرده است. شاید بتوان زبان آلمانی را تاثیر گذارترین زبان روی زبان سوئدی دانست. اما این واژگان بیشتر مربوط به گذشته هستند اما در سال های اخیر زبان انگلیسی و زبان فرانسه جایگزین شده اند و حجم کلماتی که از این دو زبان وارد زبان سوئدی شده اند افزایش پیدا کرده است.

شرایط آموزش خصوصی زبان سوئدی

در این دوره ها ساعت و روز کلاس ها می تواند توسط زبان آموز مشخص شود. ( حتی تعداد جلسات در هفته نیز می تواند توسط زبان آموز مشخص شود. اگرچه آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هفته ای ۲ الی ۳ جلسه را برای این کار استاندارد می داند.)

معمولا دوره ها بین ۱۵ تا ۳۰ جلسه متفاوت هستند.

اساتید Native سوئدی یا دارای سابقه آکادمیک آموزش زبان سوئدی هستند.

شروع کلاس ها بلافاصله بعد از ثبت نام انجام می شود. ( هیچ نیازی به منتظر بودن بعد از ثبت نام وجود ندارد.)

در صورت نارضایتی از استاد جلسات برگزار شده برای زبان آموز کاملا رایگان می شود.

اگر شما هم این شرایط را برای خودتان بهتر از یک کلاس گروهی می دانید پس برای آموزش خصوصی زبان سوئدی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.