دوره آموزش تدریس زبان انگلیسی

دوره آموزش تدریس زبان انگلیسی

 

همه ما به خوبی زبان فارسی را می شناسیم ومی توانیم به بهترین شکل از ن استفاده کنیم. اما آیا می توانیم زبان فارسی را تدریس کنیم ؟ دوره آموزش تدریس زبان انگلیسی نیز به همین نسبت با دانستن این زبان و دانش بالای شما در این زبان و امکان تدریس و یا انتقال زبان انگلیسی متفاوت است. اینکه شما به راحتی و در موقعیت های مختلف می توانید از زبان انگلیسی استفاده کنید و یا حتی در آزمون های زبان همانند آیلتس و یا تافل نمره بسیار خوبی را کسب کرده اید تنها نشان دهنده این است که زبان انگلیسی شما در سطح بسیار خوبی است همانند کسی که زبان فارسی خوبی دارد اما انتقال این دانش به زبان آموزان و افراد دیگر شاید تنها کار افراد خاصی باشد و نیاز به آموزش های ویژه ای داشته باشد.

 

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای برآورده کردن استعداد افرادی که از سطح زبان انگلیسی بالایی برخوردارند و می خواهند به تدریس زبان انگلیسی بپردازند دوره آموزش تدریس زبان انگلیسی را برگزار می کند. در این دوره ها زبان آموزان را با انواع متد های آموزش زبان انگلیسی آشنا می سازند و گفته می شود که هر کدام از این متد ها می تواند برای چه سنی و چه سطحی مورد استفاده قرار بگیرد.

 

البته واضح است که در دوره های آموزش تدریس زبان انگلیسی به آموزش انگلیسی عمومی و یا General English  پرداخته نمی شود و زبان آموزان باید از سطح مناسبی از زبان انگلیسی برای شرکت در این دوره ها برخوردار باشند. درابتدای دوره ها از متقاضیان برای شرکت در دوره آموزش تدریس زبان انگلیسی یک آزمون تعیین سطح انجام می شود و در صورت قبولی در این آزمون می توانند در دوره ها شرکت کنند.

 

مباحث CELTA در این دوره ها از پایه های کلاس ها می باشند . برای آشنایی بیشتر با CELTA می توانید به مقاله ای در همین زمینه در سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد رجوع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.